Recesní dárkové koláže z života oslavence

Varábíme recesní knihy s textem pro různorodé oslavy.

 

* Základem jsou Vaše informace o oslavenci, koníčky, zaměstnání, zvyklosti, ze kterých pak vytvoříme knihu s textemm na míru.

* Text vymyšlen vždy na míru dle koníčků, zájmů a zaměstnání obdarovaného. Text je sestaven a  napsán do listů formátu A3 nebo A4, zalaminovaných, na něž jsou pevně umístěny cukrovinky a jiné potřebné ingredience. Pro vkládání ingrediencí je formát A4 méněvhodný. Pro velikost sladkostí není moc prostoru na text.

*  Kniha může být sestavena minimálně ze 2 listů, maximálně cca 8 - 10 listů, na objednávku i více.

*  Své podněty mi napište do emeilu, minimální doba dodání je cca   10-14  dnů

* Jedná se celkem o časově náročnou práci, text je nutné vhodně sestavit, doplnit potřebnými pamlskami, vytisknout strany A4 nebo A3, zalaminovat, sladit a připravit do konečné podoby.

* Vyrábíme až po uhrazení platby předem, na dobírku nelze.

* Knihy se dají kombinovat s fotečkami ze života, ostatní doplněno dle koníčků a zaměstníní oslavence - nakonec baleno do krabice s průhledným víkem. 

 

Velké knihy ve formátu A3 vloženo do dárkové krabice s průhledným víkem:

 

* Obecná života formátu A3, barevný tisk, lamino, vazba. Text s kombinací fotografií, doplněno pamlsky vhodných názvů. Do knihy zakomponuji informace o oslavenci...zaměstnání, rodina, koníčky, fotky apod.

 

* Verze A3 5-6 stránek  grafiky s ingrediencemi vloženo dod dárkové krabice s průhledným víkem,  cena 800,- Kč

* Verze A3  7-8 stránek grafiky s ingrediencemi vloženo do dárkové krabice s průhledným víkem, cena 1000,- Kč

* Delší verze cena na míru.

* Každá kniha je originál a odvíjí život od narození po jubileum. Knihy vyrábím dle popisu o oslavenci, které mi napíšete do emeilu..popřípadě použiju fotečky, které mi pošlete.

 

Každá kniha je originál - každá kniha je uložena do dárkové krabice 35 x 45 cm z přírodní vnité lepenky s průhledným víkem a vystélkou 

Kniha A3  vložená do krabice s průhledným víkem, 8-10 stránek grafiky (i více) s ingrediencemi vloženo do dárkové krabice s průhledným víkem, cena od 1000,- Kč. Každá kniha je originál a vyrobena z informací a fotek, které mi o oslacenci a rodině předáte.  Dodáno v dárkové krabici s průhledným víkem s vystélkou.

Knihu začínáme fotečkami info, které o oslavenkyni a rodině zašlete emailem.

Kniha A3  vložená do krabice s průhledným víkem, 5-6 stránek grafiky s ingrediencemi vloženo do dárkové krabice s průhledným víkem, cena 800,- Kč. Každá kniha je originál a vyrobena z informací a fotek, které mi o oslacenci a rodině předáte.  Dodáno v dárkové krabici s průhledným víkem s vystélkou.

 

 

Kniha A3  vložená do krabice s průhledným víkem, 7-8 stránek grafiky s ingrediencemi vloženo do dárkové krabice s průhledným víkem, cena 1000,- Kč. Každá kniha je originál a vyrobena z informací a fotek, které mi o oslacenci a rodině předáte. Dodáno v dárkové krabici s průhledným víkem s vystélkou.

Kniha A3  vložená do krabice s průhledným víkem, 7-8 stránek grafiky s ingrediencemi vloženo do dárkové krabice s průhledným víkem, cena 1000,- Kč. Každá kniha je originál a vyrobena z informací a fotek, které mi o oslacenci a rodině předáte. Dodáno v dárkové krabici s průhledným víkem s vystélkou.

Každá kniha je originál a vyrobena z informací a fotek, které mi o oslacenci a rodině předáte

K recesní knize lze vyrobit i jakákoliv láhev s podobným motivem

Vyrobit se dá téměř jakákoliv verze, Jack Daniels 699,- Kč

Kniha A3  vložená do krabice s průhledným víkem, 6-8 stránek grafiky s ingrediencemi vloženo do dárkové krabice s průhledným víkem, cena 1000,- Kč

 

Kniha A3  vložená do krabice s průhledným víkem, 8 stránek grafiky s ingrediencemi vloženo do dárkové krabice s průhledným víkem, cena 1000,- Kč

 

Každá verze je originál, 6 stránek  grafiky s ingrediencemi vloženo do dárkové krabice s průhledným víkem,  cena 800,- Kč:

Recesní knihu je možné doplnit i sadou dárkových piv

Další možné varianty:

V aranži lze zdůraznit i koníčky či zaměstnání. Tato verze je pro výtrarníka,  5 stránek  grafiky s ingrediencemi vloženo do dárkové krabice s průhledným víkem,  cena 700,- Kč

K aranži můžete přidat i tematickou kytičku, cena 299,- Kč

Knihy formátu A3 vyrobím na objednávku i s více stránkami, cena této verze 1500,- Kč :

Stránky s popisem dětství a úsměvných příhod vynechávám - ctím soukromí oslavence

 

Každou knihu vyrábím na míru - žádný život není stejný - nelze použít šablona.

 

 

Kniha života od dcery:

Podrobnější kniha života formátu A3, barevný tisk, lamino, vazba. Text s kombinací fotografií, doplněno pamlsky vhodných názvů. Cena se pohybuje cca od 1.000,- až 1.500,- Kč, baleno do dárkové krabice

Baleno do krabice:

 

Pepovi k šedesátinám:

Tullamore Dew 1l, cena 599,- Kč, přání do obálky 60,- Kč

 

 

Knihy lze udělat i formou nalepením dvou zalaminovaných formátů A3  na KLIP rám A2 nebo A3  - rám není v ceně

Lepeno na rám.  Cena této verze 450,- Kč plus cena rámu cca 250,- až 300,- Kč

Lepeno na rám. Cena této verze 450,- Kč plus cena rámu cca 250,-  až 300,- Kč

  

Ukázky vyrobených knih formátu A4:

3 strany A4 s laminací v kroužkové vazbě v krabici s průhledným víkem.  Cena této verze 600,- Kč 

7 stran A4 s laminací, baleno do krabice s průhledným víkem. Kombinace životopisu, fotek a sladkostí.  Cena této verze 800,- Kč 

 

Pro vkládání ingrediencí je formát A4 méněvhodný.

 

 

tel. 774 883 582, 775954 004

 

pstrosova.ostrava@seznam.cz