Služby pro všechny s.r.o.

Způsob objednání jednotlivých typů zakázek je uveden na konkrétní stránce typu aranže nebo výrobků 

 

V pátek 26. května 2017 máme otevřeno pouze do 15 hodin. 

V pátek 9. června 2017 máme otevřeno pouze do 12 hodin. 

 

Obecně platí k objednávkám.

* Pro zákazníky z Ostravy a okolí můžete provést objedávky i osobně v našem krámku Služby pro všechny na ulici Střední 4 v centru Ostravy.

* V případě objednávek pro mimoostravské zákazníky proveďte objednávku písemně přes kontaktní formulář nebo nejlépe meilem na adrese: pstrosova.ostrava@seznam.cz nebo sluzbyprovsechny@seznam.cz

* Důležité upozornění - pokud nezvedám telefon, zavolám Vám zpět v co nejkratší době. Dopoledne pracuji jinde a osobně mě zastihnete v našem krámku v pracovní dny zhruba po 13té hodině. Tel. 774 883 582 nebo na manžela 775 954 004

* U objednávek vždy dopište prosím termín oslavy, nebo na kdy byste danou aranži nebo tisk potřebovali, podle těchto informací vyřizuji pořadí zhotovení objednávek.

* Termíny dodání se mi počtem objednávek prodlužují na min. 1 týden, ale samozřejmě jsme schopni operativně vyřídit objednávku i dříve (po vzájemné dohodě vyjímečně i do druhého dne).

* Výroba štítků, tisk permanentek a pozvánek, výroba dekorativních perníků  a složitější aranže vyžadují  zaplacení zálohy 70% převodem, nebo v hotovosti v našem krámku na ulici Střední 4 v centru Ostravy, bez zaplacení zálohy nelze objednávky zadat do výroby, z důvodu nepřevzetí zakázky nebo zrušení již rozpracované zakázky. Takové zboží je pro nás dále neprodejné. Vše je ale podrobně popsáno v jednotlivých sekcích nabídky našich služeb a v našich obchodních podmínkách.

* Při zasílání na balíků využíváme přepravní služby DPD a pro předání potřebuji Vaši adresu a  Váše tel. číslo, pro kontakt s kurýrem přepravy. Cena poštovného je od 179,- Kč (s ohledem na váhu). Dobírku, nebo  doplatek zakázky platíte kurýrovi dobírkou.

* U pozvánek, štítků, etiket, permanentek apod. lze pro ušetření Vašich financí zaplatit celá částka převodem předem,  zasíláme pak doporučeným psaním za cenu poštovného od 59,- Kč (s ohledem na váhu zakázky)

* U aranží bankovek, tyto mi zašlete na účet, který Vám napíšu do meilu. Cenu za aranži platíte kurýrovi dobírkou. U spěšných zakázek po dohodě lze zaplatit celou částkou dobírkou při převzetí.

 

 

 

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.