Aranže domků a postaviček z uzenin

 

* DOVOLENÁ  28.2.-16.3.2024  - ZAVŘENO

* DOVOLENÁ  8.-.12.5.2024 - ZAVŘENO, sobotní vyzvednutí aranží 10.5.2024 nemožné

* DOVOLENÁ  13.-.16.6.2024 - ZAVŘENO, sobotní vyzvednutí aranží 15.6.2024 nemožné

 

U žádné z aranží nelze konečnou cenu brát dle množství uzenin, ale s ohledem na nápad, zadaný námět uvést v život, vynyslet a vyrobit grafiku, vytisknout, zalaminátovat, vyrobit díly z uzenin a tyto napevno upevnit k podložce. Nakonec zabalit do velkopločného celofánu a opatřit visačkou.

U každé ze zakázek se vždy jedná o mnohahodinovou práci.

Ceny v popisech jednotlivých aranží jsou na aranže vyrobené před výrazným zdražením ingrediencí - tedy před březnem 2022 - toto je nutné v budoucnu brát na zřetel. I takto se snažím výrazně nezdražovat.

Veškeré aranže pouze na objednávku, nejlépe 3-4 dny předem. Vyjímečně vyrobíme i do druhého dne. 

Všechny objednávky pište prosím emailem, do přednětu pište datum, na kdy zakázku potřebujete. Rovněž samozřejmě je možné objednávky zadat osobně v našem krámku prac.dny 8.30 - 16.30 hodin. Závaznou objednávkou je úhrada zálohy hotově, kartou nebo převodem.

 

Jakékoliv dotazy ohledně termínů, zboží a služeb směřujte na email:

sluzbyprovsechny@seznam.cz  nebo pstrosova.ostrava@seznam.cz

nebo telefonicky 774 883 582 nebo 775 954 004 

 

Malý náhled vyrobených dortíků, popisy a ceny najdete dále na této stránce - cenu nutno zohlednit v souvislosti v enormnímu zdražování vstupních ingrediencí.

Odběr aranží v pracovní dny:

* Najdete nás v našem krámku Služby pro všechny s.r.o. v průchodu  od tramvajkové zastávky Nová Karolína směr Poruba směrem do parku. Vedle nás je prodejna se zbraněmi, naproti nás je COPY Centrum a Čistírna. Příjezd autem je směrem z ulice Poděbradova na ulici Jurečkova.

* U objednávky dobré oznámit, zdali příjdete dopoledne, či odpoledne, u odpoledního odběru dovezu aranže do krámku okolo 12té hodiny.

* Doplatek aranže je možné v případě převzetí v našem krámku platba v  hotovosti nebo kartou, v případě převzetí doma doplatek pouze v hotovosti.

Sobota - neděle

* Po domluvě předem možno aranže  vyzvednout o víkendu dopoledne, 8 až 10 hodin na adrese mého bydliště na ulici Karla Pokorného 1353/57, Ostrava Poruba.

Pozor, příjezd k našemu domu je jednosměrka z ulice 1. Čs.armádního sboru, viz mapa. Jedná se o šestý dům po levé straně od ulice 1. Čs.armádního sboru, první vchod poslední patro. Z boku našeho domu jsou dva zelené kontejnery na směsný odpad.

* Doplatek aranže u mě doma je možné pouze v hotovosti. 

Vyrobím Vám originální aranže postaviček, domečků z uzenin a sýrů,  v aranži narozeninové, vánoční, svatební, či jiné

* Tato stránka je zaměřena zejména na aranži postaviček, domků, hudebních nástrojů, vyobrazení zaměstnání nebo koníčků oslavence apod.

* Aranže vyrábím zásadně doma, jen tam mám k tomu vytvořeno vhodné hygienické prostředí. Samozřejmě vlastním zdravotní průkaz. Uzeniny požívám výdradně čerstvé a kvalitní uzeniny a sýry samozřejmě s ohledem na vámi objednanou konečnou cenuaranže.Aranže zásadně udržuji v chladu, avšak nemohu ale ovlivnit teplotu uskladnění  u vás doma od doby převzetí do vašeho předání. 

* V tomto prokliku najdete aranže postaviček, domečků z uzenin a sýrů,  v aranži narozeninové, vánoční, svatební, či jiné. Rovněž tady najdete aranže aut, mašinek a jiné aranže z uzenin a sýrů.

* Provádím i předvádění  aranžování na různých kulturních sezonních akcích.

Způsob objednání:

* Aranže postaviček vám  vyrobím na objednávku do 3 dnů, vyjímečně s příplatkem i do druhého dne. Tam je to ale složitější s námupem čerstvých ingrediencí.

* Objednávky přijímáme písemně meilem a prosíme o úhradu  50% - 80% zálohy pro případ nevyzvednutí nebo zrušení již rozpracované zakázky, platba  je hotově v našem krámku na ulici Střední 4, nebo převodem na účet, ten Vám do meilu napíšu. 

* Některé z aranží lze zaslat i k vám domů - na písemný dotaz konkrétní aranže zodpovím. 

* Nevyzvednuté aranže jsou pro nás dále neprodejné.

* U aranže v objednávce prosím udejte horní cenovou relaci, do které se potřebujete vejít, informaci, zdali je aranže pro muže či ženu, popřípadě koníček oslavence, informaci kdo a komu věnuje (aranži opatříme zalisovaným zápichem nebo visačkou  s věnováním

* Aranžerské prvky jsou mnou voleny dle momentální nabídky trhu, která je vždy různá.

* Mějte na paměti, že každý dort je originál a materiál zdobení je dle momentální nabídky velkoskladu a dortíky  nejsou typizované. 

* Rovněž lze aranžovat s láhví alkoholu, vína, piva, miniaturami alkoholu, čokoládkami apod., obrázky koníčků nebo zaměstnání oslavence.

* Ceny jednotlivých typů alkoholu a jiného zboží berte je jako orientační, jelikož dochází průběžně ke zdražování.

* Do budoucna se zcela jistě budou měnit s postupným navyšováním cen téměř všeho, kterého jsme svědky téměř každodenně. Obrázky mnou vyrobenách aranží vznikají postupně od roku 2012 a není v mých silách popisky neustále měnit ve všech proklicích. Jen za poslední dva roky došlo k enormnímu navýšení cen potravin, uzenin, sýrů, alkoholu i aranžerských prvků.

* Do aranží používám kvalitní sáry a uzeniny dle cenové katergorie objednaného dortíku. Jelikož jsem už byla za celá léta praxe 2x dotazována o předání podrobného rozpisu použitého materiálu a předložení účtenek o nákupu zboží - tak tyto rozpisy u mých aranží nepředkládám. Toto je při výrobě aranží nemožné. Nejsem opravář plynového kotle, nebo autoservis, který vypisuje použitý materiál do kolonek montážního listu a od kterého se to samozřejmě očekává, který ale má hodinovou sazbu za práci mnohdy v závratné výšiÚčtenky  (ani fotokopie) z nákupu materiálu neposkytuji, ty mám pouze pro potřebu účetnictví. Já sama osobně si neumím si představit např. zajít do květinářství s dotazem, zdali mi poskytnou nabývací doklady  a  účty za nákup květin, zeleně při výrobě kytice.

* Cena za hotovou aranži je smluvní, je stanoven  objednatelem při objednávce vzájemnou dohodou mezi prodávajícím (výrobcem) a spotřebitelem (spotřebitelem).

* Cena za aranži zahrnuje nejem cenu za samotný materiál,  sýry, uzeniny, zdobicí prvky,  úchyty aranží, výroba visaček, či zápichu, podtác, celofán potřebné velikosti a dekorační prvky  potřebné k výrobě aranže. Cena obsahuje i cenu za samotný  nápad, um, jak daný výrobek vyrobit, spojit jednotlivé díly skládačky a hlavně samotný čas za práci při výrobě, nákup potřeb k upevnění, čas na nákup surovin,  náklady  na  dovoz surovin apod.

 

Každá aranže je můj osobní námět a nápad, mé autorství, každá aranže je jedinečný originál a vždy se jedná se několikatihodinové  dílo, jak co se týká přípravy, grafiky, tisku, laminace, tak samotné precizní výroby postaviček z uzenin.

 

UKÁZKY JIŽ VYROBENÝCH ARANŽÍ 

 

* U všech aranží směřuji námět k typu koníčku, či zaměstnání. Na ingredience si sama vyrábím originální přebaly, grafiku si vymýšlím dle poskytnutých informací o oslavenci. Vězte, že se jedná o několikati hodinovou přípravu, grafické prace, laminaci, včetně vymýšlení a nákupu všech potravin a aranžerských potřeb a pak upevnění, balení a doladění do konečného výsledku.

 

Velkoplošná aranže pro hokejistu daného sportovního klubu, spolu s ledovou plochou a sponzory daného klubu. Na ledové ploše sledujeme přihrávky otce, který již vede k hokeji i svého syna. Aranže pevně umístěna na  podpožku velkou o rozměrech 30 x 60 cm. Cena 1.100,- Kč.

 

Blondýna ve vaně.

Aranže blondýny z uzenin, sýrů, vana tvořená bochníkem chleba a strouhaným sýrem, s miniaturou alkoholu s etiketou na míru, cena této verze 1.100,- Kč

Aranže černošky a půllitru 

* Černoška, (možno Havajanka nebo blondýnka), malá verze výška cca 20 cm spolu s půllitřem piva (korpus piva tvoří toustový chléb spojovaný pomazánkovým máslem, obalený plátkovým sýrem, zdobený mozzarellou, klobáskou) Vše baleno na zlatý podtác do celofánu. Cena této verze  1.500,- Kč

Možno opatřit visačkou s věnováním konkrétním, nebo visačkou s obecným textem.

* Dále lze aranži přidat k dalšímu balení a přidání ingrediencí dle vaší objednávky. U takovýchto aranží si sami určíte konečnou výši aranže a na mě je výběr a styl balení. Každá aranže je více méně originál.

Aranže kolečen s ingrediencemi dobrůtek pro zedníka

V tomto případě je dárek určen pro zedníka, takže nemůžou chybět plně funkční kolečka, v nichž je celý náklad pevně upevněn. Na ingredience si vyrábím originální přebaly, grafiku si vymýšlím dle poskytnutých informací o oslavenci. Vězte, že se jedná o několikatihodinovou práci, včetně vymýšlení a nákupu všech potravin a aranžerských potřeb. Většina přebalů (kde je počítáno s kontaktem s uzeninou) je opatřena laminací, aby nedošlo k promaštění obalů. Základ tvoří  originální zednická lžíce vlastnoručně vyrobena z uzenin maďarského a loveckého typu, nesmí chybět vyrobena vodováha z  lovečáku, tričko na míru z lovečáku pro zedníka Jardu.Kromě těchto ingrediencí obsahuje aranže dvě  balení piv plzní s etiketami na míru,  velkou čokoládu s přebalem na míru, kávu s motivem potřeb pro zedníka,  Jardův měšec čokopenízků  jako mzdu. Rovněž nesmí chybět vruty z uzenin, hřebíky ze sýru. Vše je dárkově zabaleno do celofánu a opatřeno visačkou s přáním.

Cena této aranže vzhledem k mnohahodinové přípravě 3.000,- Kč

Pečlivým upevněním a zabalením získáte originální dárek na míru.

Další je dispečerská ...

Po dodání fota domečku lze udělat domeček přibližný

30.narozeniny mladého muže ve svém nově zbudovaném domečku. Základem aranže je výroba domečku. Nápad zpracování, grafika, tisk, laminace jednotlivých dílů, aby nedošlo k zamaštění aranže uzeninami. Dále kompletace domku - vše je připevněno k podložce napevno. Toto zabere pár hodin práce a poté teprve mohu započít s připevňování uzenin a sýrů, rovněž napevno. Vše pak předáváte zabalené v celofánu. Cena této aranže  1.400,- Kč

Aranže mohou být ozdobeny růžičkami ze salámů a plátkových sýrů

Auto s nadměrným nákladem uzenin trvanlivého maďarského typu a sýrů. Určeno  pro bývalkého řidiče náklaďáku, cena 1.200,-Kč

Jízdní kolo s postavou 3D cyklisty, obojí vyrobené a pevně spojené z trvanlivých uzenin maďarského typu  a sýru babybel. Grafická koláž je vyrobena dle informací o typu oslavy.  Vše je zaaranžováno a pevně upevněno  na podnose 42 x 30 cm.  Podklad s koláží na míru je zataven do folie, aby nedošlo k promaštění od uzenin. Na nosič jízdního kola je připevněna miniatura jagermaisteru s etiketou na míru. Vše je pevně upevněno k podložce. Vše zabaleno do bombonu z MAXI celofánu. Aranže je oparřena visačkami s přáním. Aranži lze umístit i do krabice s průhledným víkem.  Cena této aranže 1.000,- Kč

Placaté typy aranží pevně upevněných na podtácu lze zabalit do MAXI celofánu do tvaru bombónu, nebo aranži na  podtácu pevně upevnitdo na dno krabice z přírodní vlnité lepenky s průhledným víkem.

Velikost krabic vhodných pro tyto účely jsou 45 x 35 cm. Máme i různé výšky krabic dle výšky aranže z uzenin používám krabice s výškou od 7 do 12 cm. Cena samotné krabice se pohybuje okolo 150,- Kč.

Velká koloběžka s postavou s koláží konkrétního parku, kam oslavenec rád jezdí. Vše je zaaranžováno a pevně upevněno  na podnose 60 x 30 cm.  Podklad s koláží na míru je zataven do folie, aby nedošlo k promaštění od uzenin. Na stupadlo koloběžky je použit MAXI lovecký salám XXL, postavičky a ostatní je z trvanlivých uzenin maďarského typu. Vše je pevně upevněno k podložce. Postavička na zádech nese baťůžek z hovězích stejků. Na podnose je umístěna i malá narozeninová kytička z uzenin a papriček... Cena 1800,- Kč

Vše je zaaranžováno a pevně upevněno  na podnose 60 x 30 cm.  Baleno do celofánu do tvaru bombonu.

Aranže pro kytaristu na podnose 40 x 30 cm. Dno aranže tvoří koláž s kytarou a přáním na míru, je zataven do folie, aby nedošlo k promaštění od uzenin. Na podnose je napovno přidán rum s narozeninovou etiketou na míru, kytičkou a cigaretami. Cena této verze 1200,- Kč. Vše baleno do celofánu.

Vše je zaaranžováno a pevně upevněno  na podnose 40x 30 cm.  Baleno do celofánu do tvaru bombonu.

Aranže pro kontrabasistu - aranže je pevně připevněno k podtácu 60 x 40 cm

Kontrabas formou uzenin maďarského typu, společně s kytičkou uzenin, srdíček Ferero, vše vyrobeno na grafické koláži a pevně upevněno k podtácu. Baleno do celofáno formou bombónku s visačkami s přáním. Cena této verze 900,- Kč

Základ - kolo je pevně připevněno k podtácu 40 x 30 cm. Mísa salámků, sýrů, minirajčátek a oliv je určena k přímé konzumaci na oslavě přátel pro vášnivého cyklistu, cena 900,- Kč.

3D  cyklista z uzenin v reálu, střední, i s rumem, s věnováním, vše pevně upevněno k podložce, baleno do celofánu, cena aranže celkem  1.000,- Kč, velikost 40 x 30 cm, možno vyplnit krájenými uzeninami.

3D motorkář motokrosař s grafickou aranží na podkladu. Podklad je zataven, aby nedošlo k promaštění.  Základ - podklad i motorka s jezdcem je pevně připevněna k podtácu, velikost 40 x 30 cm. Cena 1.000,-

MAXI vyklista z uzenin maďarského typu, včetně cyklodresu. Kolo je opatřeno 2ks minialkoholy na pobvzbuzení cyklisty. Kolo i jezdec je pevně připevněn k podtácu, velikost 40 x 30 cm.  Cena 1.000,- Kč

Aranže pro policistu, cena 1.000,- Kč, vše je pevně připevněno k podtácu

Aranže pro hokejistu - rozhodčího  s grafickou aranží na podkladu. Podklad je zataven, aby nedošlo k promaštění.  Vše je pevně připevněno k podtácu. Aranže Cena 1.000,- Kč.

Aranže pro hokejistu s grafickou aranží na podkladu. Podklad je zataven, aby nedošlo k promaštění.  Vše je pevně připevněno k podtácu. Aranže Cena 1.000,- Kč.

Aranže k 75 narozeninám 74 kusů uzenin maďarských klobásek Csabai plus jedna velká uzenina - lovecký salám, který je ozdoben formou televizního dálkového ovladače - oboustranně. Na některé uzeniny jsou umístěny čokoládové míče. Kytice opatřena zataveným přáním po obou stranách - ovladač + přání zataveny, aby nedošlo k umaštění od uzenin - oslavenec rád sleduje sportovní přenosy vždy a jedinečně u televizoru. Cena této aranže 2.000,- Kč

Lze vyrobit i aranži uzenin pevně spojenou se soudkem 5l lahodného pivního moku. Uzeniny jsou aranžovány po celém obvodu soudku. Cena této verze je 2.800,- Kč

Aranže půllitru s mozzarellou, u které je nutno uchovat v chladu, hlavně v letním období

Půllitr - základ tvoří sýr cihla Gouda min. 49%, po obvodu půllitru jsou upevněny maďarské klobásky CSABAI, rukojeť tvoří větší klobása maďarského typu. Pěnu piva tvoří sýr mozzarela. Aranže ve formě půllitru  obsahuje vyrobené a zatavené etikety na míru oslavencem oblíbené značky piva. Na podtácu najdete rovněž pikantní kvalitní hořčici, skleničku křenu a uzeniny k zakousnutí. Cena této aranže je 1.300,- Kč. V další nabídce máme i podstatně levnější varianty, ale kde základ půllitru neobsahuje sýr goudu.

Kryglík vyrobený proplétáním sýrů nití a korbačíků. Dále jsou připojeny uzeniny, číslice z uzenin, mozzarella a banovky či mince z čokolády. Vše zabaleno do celofánu a opatřeno visačkami s věnováním. Cena této verze 1.000,- Kč

Vyrobím i kombinaci pochutin, kterou následně zabalím do úhledného balíčku: 

* Černoška, Havajanka, malá verze výška cca 20 cm cena 500,- Kč, velká verze výška cca 40 cm 1000,- Kč, vždy položena na zlatý podtác, baleno do celofáno, opatřeno visačkou s věnováním konkrétním, nebo s obecným textem.

* Dále lze aranži přidat k dalšímu balení a přidání ingrediencí dle vaší objednávky. U takovýchto aranží si sami určíte konečnou výši aranže a na mě je výběr a styl balení. Každá aranže je více méně originál.

Blondýna v autě např. pro manžela na výročí svatby a narozeniny současně, Cena 1.000,- Kč, každý typ je originál,  baleno do celofánu

Havajanka.

K dárku je připojen i havajský věnec, který jistě přivede na oslavě  spoustu legrace. Cena malé Havajanky 500,- Kč. Navíc je možno použít havajský věnec, cena věnce 169,- Kč.

Je možno přidat i kartičku s věnováním.

MAXI dort z uzenin, sýrů, krájených sýrů, klobáskami maďarského typu po obvodu dortu a aranže černošky (možno i blondýnky nebo Havajanky), cena 2.200,- Kč - v této verzi černoška s číslovkou na boční straně dortu.

Baleno do celofánu - vy můžete na oslavě darovat bez celofánu

Vyrobíme i blahopřání s fotem aranže

Černoška velká, velikost min. 30 cm

Černoška malá výška cca 20 cm, cena 500,- Kč

Bota, cena od 1000,- Kč

Bota s možností aranže hotovosti. Základ uvnitř tvoří uzenina, okolo ní květiny (živé nebo umělé k nerozeznání od živých), sýry, klobásky maďarského typu, sušiny, sladkost, věnování. Cena této verze 1500,- Kč plus cena balené hotovosti

Blahopřání z fota aranže, s textem uvnitř, cena 89,- Kč

Automobil z chleba s blondýnkou za volantem, cena 800,- Kč, baleno do celofánu.

Košík vyrobený z bochníku chleba plný uzenin, sýrů, papriček, sladkostí, baleno na podnose do celofánu tvaru bonbonu s věnováním. Cena 1000,- Kč

 

Další z verzí:

Tullamore s dárkovou etiketou 539,- Kč, černoška 500,- Kč, šunka, celkově zabaleno, celková cena 1249,- Kč - lze jakkoliv kombinovat - konečnou cenu a konkrétní pochutiny si stanovíte sami.

 

Gaučink - postavička milující sledování TV. Panáček na pohovce, miniatura alkoholu. Vše pevně upevněno, velikost podnosu 30 x 40 cm, cena 700,- Kč

K osmdesátinám dortík z 80 minipárečků, cena 699,- Kč, cena svíček Všechno nejlepší 160,- Kč, baleno do celofánu.

Aranže dle koníčků nebo zaměstnáni:

MAXI rybář, obsahuje iuzeniny, trvanlivý salám, sýry korbáčiky a parenica vakuově balené vložené do celofánových trychtýřů, bombony, splávky k chytání ryb, prut dětská hračka nebo vyrobena z uzenin - dle možnosti maloobchodu, cena 1500,- Kč

Mašinka samostatná, cena 400,- Kč, baleno do celofánu, možno opatřit visačkou

K lokomotivě dostal obdarovaný i sektík s etiketou podobnou na visačce

Aranže pro milovníka železnice. Koláž mašinky a vagonku plného uzenin s dvojím nákladu maďarských uzenin navíc. Baleno pevně na podnose 40 x 30 cm. Cena 1.200,- Kč

Z aranží vyrobíme na přání i blahopřání na přeložení do obálky, uvnitř s textem nebo bez

Aranže pro rybáře. Aranže oboustranná v košíku, s vínkem s dárkovými etiketami po obvodu láhve, uzeninami klasickými a uzeninami ve tvaru ryby na rybářském prutu a věnováním. Cena této aranže 1.100,- Kč

Domečky s uzeninami - vyrobeno s ohledem na koníčky, sny  a zaměstnání oslavence

1. Originální domeček z uzenin, láhve alkoholu a jiných dobrůtek.

Oslavenec je majitel stavební firmy - odborník na  střechy, milující rybaření. Cena této aranže 1.500,- Kč (záleží na typu alkoholu a bohatosti aranže)

2. Malé překvapení pro rybáře. 

Rybář vyrobený z uzenin chytající ryby, rybičky z čokolády, kdy jedna z rybiček žadoní "Když mě pustíš, splním Ti tři přání". Aranže doplněna o imitaci rybníka, plaskačku rumu s originální etiketou na míru, lze doplnit i bankovkami. Vše pevně upevněno k tvrdému podtácu 30 x 30 cm. Nelze zasílat - pouze osobní odběr. Cena 1200,- Kč.

Verze s Fernetem, cena 1200,- Kč

3. Auto s nákladem sýrů. Dort obsahuje:

Korpus auta tvoří toustový chléb spojený pomazánkovým máslem, obalen plátky sýru, k ozdobě auta a nákladu jsou požity uzené a přírodní sýry korbáčiky, parenica, sýry Babybel, oliby. Uloženo na pevný zlatý podtác 30 x 40 cm, baleno do celofánu. Cena 800,- Kč. Nelze zasílat - pouze osobní odběr.

4. Půllitr piva (korpus tvoří toustový chléb spojovaný pomazánkovým máslem, obalený plátkovým sýrem, zdobený mozzarellou, klobáskou, vše baleno na podtác do celofánu), cena od 700,- Kč

5. Půllitr s příslušenstvím, cena 1.000,- Kč

6. Uzeninové překvapení v kočíku, cena této verze 1500,- Kč. Sami si určíte horní cenovou hladinu.

7. Domeček plněný čímkoliv, základní cena aranže 700,- Kč plus cena vložených ingrediencí, rozměr základové desky 30 x 40 cm:

 

Černošky, blondýnky, kolo, auta, mašinky, blondýna v audi, dřeváky a boty do dalších let:

U všech takových aranží mějte hlavně na paměti, že to není jen o kusu uzeniny, hlavní umění je v tom, co a jak použít, zaaranžovat, jaký vhodný materiál zvolit, a jak vše zaonačit, aby výsledná aranže byla líbivá. 

 

1. Aranže černošky, baleno do celofánu. Cena od 500,- Kč/kus. Výška cca 22 cm. Lze dodat navíc i taška, cena tašky 35,- Kč:

2. Aranže černošky velká, cena 1000,- Kč, výška 40 cm, baleno do celofánu, každá postava je originál:

K jakémukoliv dárku lze dodat i přání do obálky s fotem aranže:

 

3. Aranže dobře obdařené blondýnky do číše, baleno do celofánu. 

Cena 600,- Kč. Lze dodat navíc i taška 35,- Kč

Cena 600,- Kč. Lze dodat navíc i taška 35,- Kč

 

4. Bohatá aranže MAXI černošky vsazená do košíku s použitím uzenin maďarskáho typu, sýru, oliv, ryb, květin,výška černošky cca 40 cm. Cena této aranže 1.500,- Kč plus enet.  přání do obálky

 

 

5. Aranže MAXI černošky s láhví vína a pochutinami, cena aranže 1.500,-Kč

Víno s etiketkou aranže:

6. Aranže malého kola na míru, tentokráte něco pro milovníka cyklistiky. Aranže je na tvrdém zlatém podtácu, baleno do celofánu.  Cena aranže 599,-Kč  plus cena alkoholu a cena etiket. Nyní nemusíme balit pouze do celofánu, ale v naší nabídce již máme k dispozici i krabici  rozměrů  30 x 40 cm, výška 9 cm s průhleným vikem - cena samotné krabice 119,- Kč.:

 

7. Košík z bochníku chleba vyplněný uzeninami. Tato verze cena 700,- Kč, možno dovozu, cena 190,- Kč v rámci Ostravy, okolí ostravy dohodou

Tato verze cena 1000,- Kč, možno dovozu, cena 190,- Kč v rámci Ostravy, okolí ostravy dohodou

8. Dáma přímo k sežrání pod palmou, vše pevně připevněno k podložce, cena 1.200,- Kč

 

9. Aranže pro taxikáře, s miniaturou alkoholu, cena 800,-Kč

 

10. Aranže kaktusu, s miniaturou alkoholu, vše pevně upevněno k podnosu, cena 700,- Kč, lze udělat i kaktus samotný, cena 500,- Kč

Verze kaktusů od 500,- Kč

11. Auto s nadměrným nákladem uzenin, cena 1.200,-Kč

 

12. Auto s nákladem uzenin

Cena 800,- Kč, baleno do celofánu. 

 

13. Mašinka pro želničáře.

Cena od 370,- Kč, baleno do celofánu, lze udělat větší i a i s vagonky. 

 

14. Blondýnka v audi, baleno na podnose do celofánu. Cena 750,- Kč.

 

15. Dřevák na cestu do dalších let, baleno na podnose do celofánu.

Cena od 500,- Kč  - dle ceny se volí množství a značka uzenin.

 

16. Dobře obdařený chlapík sedící na židli z uzenin, baleno do celofánu. Cena 600,- Kč.

 

17. Velký MUŽ s velkým "M",  cena 700,- Kč

 

18. MAXI překvapení pro mladou paní, dort z piv společně se schopným mladíkem,Výška aranže cca 50 cm. Cena 1.000,-Kč

 

19. Jaký je nejrozšířenější sport v České republice?  No přeci  GAUČING.

Výroba gauče, polstrování, dodávka salámu a uzenin, výroba a aranže doplňků.

Tato verze stojí  749,- Kč plus cena láhve vína nebo jiného alkoholu:

  

 

20. Postavička pro myslivce - cena 500,-Kč:

 

21. Aranže uzenin a vína pro pana učitele, cena 500,-Kč

 

22. Aranže boty, různé velikosti. Cena této verze 1200,- Kč, další verze viz proklik Kytice ze salámů a sýrů

Cena aranže 1.000,-Kč

Cena aranže 800,- Kč:

 

 

 

23.  Zaaranžuji i ikebany na slavnostní stůl, z uzenin i Vámi donesených (aranžuji ale pouze trvanlivé uzeniny, měkké salámy nearanžuji)

Ikebana na postavení na stůl, kombinace různé druhy sýrů, madarské klobásky tenké, bonbony, cena 800,- Kč

 

24. Aranže uzenin, sýrů a láhve - v této aranže láhev piva s etiketou na míru, cena 500,- Kč

 

Aranže kaktusů - aranže mají pevné ceny - baleno do celofánu:

Typy květináčků jsou nahodilé, dle momentální nabídky trhu

1. Aranže kaktusu z velkého loveckého salámu. U kaktusů používám  nádoby a květy  dle momentální nabídky trhu:

Cena  500,- Kč

2. Aranže kaktusu menšího loveckého salámu.  U kaktusů používám  nádoby a květy dle momentální nabídky trhu, barvy dle objednávky pro muže, či ženu:

Cena 400,- Kč 

3. Aranže kaktusu z uheráku nebo křemešníku. U kaktusů používám  nádoby a květy dle momentální nabídky trhu:

Cena 500,- Kč

Aranže pro ženy:

Aranže pro muže:

Aranže krájených sýrů a uzenin

Novinkou jsou i aranže kytic formou aranže krájených salámů do tvaru kytice. Aranži tvoří uzeniny - debrecínka, uzené moravské, uzené filé, různé typy sýrů jak plátkových, pletenců, mozzrely,  přízdob ze zeleniny, okurky, olivy, ředkvičky, minirajčátka, vše aranžováno do formy kytice.

Cena této aranže 1000,- Kč, velikost podtácu 40 x 30 cm

Tato verze vyrobena pro dirigenta ostravského divadla, cena podobných aranží od 1.000,- Kč dle objednaných ingrediencí

Malá vánoční pozornost pro pana dirigenta se stojánkem na noty z uzenin, baleno do celofánu, cena 500,- Kč

 

Dortík pro vašeho psího miláčka. Dobrůtky a hračky pro vašeho pejska. Hračky vybírám dle cenové hladiny dortíku, velikosti pejska a hlavně dle momentání nabídky trhu. Cena této verze 1000,- Kč. Horní cenovou hladinu si určíte sami

Tel. 775 883 582, 775 954 005

 

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.