Obchodní podmínky

 

 

Důležité upozornění. 

Nejsme internetový obchod.
Nezasíláme žádné marketingové sdělení. Váš e-mail a vaše údaje slouží pouze ke korespondenci a doladění výroby aranží a pro objednání dopravy vámi objednaných zakázek e-mailem k vám. Nezasíláme nikdy žádné marketingové sdělení. Vaše objednávky a dotazy či poptávky zasílejte pouze písemně a e-mailem na e-mailové adresy:  pstrosova.ostrava@seznam.cz nebo sluzbyprovsechny@sezanm.cz. Zakázky zadávané osobně v našem krámku jsou anonymní, zadáváte pouze svůj telefon, bez jména. Váš telefon slouží jen pro případné další dotazy k výrobě dárkových aranží, či k avizaci termínu vyzvednutí zakázky.

 

* Jsme zařazeni do EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 

* Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin na vámi zadanou e-mailovou adresu. V takovémto případě  zašleme doklad meilem dodatečně. Dle novely zákona o EET od 1.3.2018 se nevztahuje na platku platební kartou. Platby kartou je nutné hlásit  předem.

* U dobírek je faktura přílohou zásilky, nebo zaslana elektronicky.

* Ceny aranží ve všech proklicích jsou orientační. Cena je kalkulováva vždy s ohledem na aktuelní ceny v maloobchodu. Může se stát, že cenu aranže není možno dodržet z důvodu zvýšení ceny jednotlivých prvků aranže.

 

Upozornění:

* Zasíláme i na Slovensko - IBAN k zahraniční platbě dodáme, avšak jedině s podmínkou, že poplatky bance nejdou na náš vrub, ale veškeré poplatky s převodem zaplatí objednatel. Toto opatření je na základě zkušenosti, kdy nám byl poplatek za transakci stržen z účtu a tento nepokryl ani rabat a zakázka se témto stává ztrátovou. V takovém případě odstupujeme od objednávky, peníze vrátíme, avšak bez navrácení poplatku za zahraniční bankovní transakci.

PODROBNĚJŠÍ NÁVODY NA POUŽITÍ SLUŽEB

 

Aranže hotovosti - bankovek a mincí:

Jak to funguje? Pracuji pouze s originály bankovek.

* Aranžovaný finanční obnos doručíte osobně do krámku na ulici Střední 4, nebo bankovním převodem. Na tento obnos dostanete potvrzení. Tyto bankovky mohou být rozměněny na menší hodnoty - vše dle domluvy. Domluvíte si termín převzetí aranže bankovek a doplatek za aranži.

* Aranži lze zaplatit i platbou předem nebo na dobírku. 

 

Dekorativní perníky:

Přijímáme objednávky na dodávku dekorativních  perníčků, určených jako dekorace svatební tabule, oslav narozenin, či děkovná srdce pro rodiče ženicha a nevěsty, děkovná srdce pro kmotry na křtiny,dekorace vánoční a jako firemné loga apod. 

Perníky jsou velice kásně a luxusně zdobené zkušenou paní perníkářkou.

Minimální doba dodání  2 - 3 týdny od závazné objednávky a zaplacení zálohy, kterou požadujeme pro případ nevyzvednutí zakázky.

 

Gravírované štítky, razítka, tisky permanentek a svatebních oznámení apod:

Lze zaslat i poštou v rámci ČR buď platbou předem, nebo na dobírku po úhradě 70% zálohy.

Při zadání  do výroby je nutná úhrada 70% zálohy pro případ nepřevzetí, nebo storna již rozpracované, či vyrobené zakázky - dle Všeobecných obchodních podmínek, které jsou k dispozici na našich web. stránkách. 

Nepřevzeté zakázky s konkretním jménem nebo  logem jsou pro nás v takovém případě dále nepoužitelné a neprodejné. 

 

 tel. 774 883 582

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.