Obchodní podmínky

 

 

Důležité upozornění. 

Nejsme internetový obchod.
Nezasíláme žádné marketingové sdělení. Váš e-mail a vaše údaje slouží pouze ke korespondenci a doladění výroby aranží a pro objednání dopravy vámi objednaných zakázek e-mailem k vám. Nezasíláme nikdy žádné marketingové sdělení. Vaše objednávky a dotazy či poptávky zasílejte pouze písemně a e-mailem na e-mailové adresy:  pstrosova.ostrava@seznam.cz nebo sluzbyprovsechny@sezanm.cz. Zakázky zadávané osobně v našem krámku jsou anonymní, zadáváte pouze svůj telefon, bez jména. Váš telefon slouží jen pro případné další dotazy k výrobě dárkových aranží, či k avizaci termínu vyzvednutí zakázky.

 

* Jsme zařazeni do EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 

* Zároveň je prodávající povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin na vámi zadanou e-mailovou adresu. V takovémto případě  zašleme doklad meilem dodatečně. Dle novely zákona o EET od 1.3.2018 se nevztahuje na platku platební kartou. Platby kartou je nutné hlásit  předem.

* U dobírek je faktura přílohou zásilky, nebo zaslana elektronicky.

* Ceny aranží ve všech proklicích jsou orientační. Cena je kalkulováva vždy s ohledem na aktuelní ceny v maloobchodu. Může se stát, že cenu aranže není možno dodržet z důvodu zvýšení ceny jednotlivých prvků aranže.

 

Upozornění:

* Zasíláme i na Slovensko - IBAN k zahraniční platbě dodáme, avšak jedině s podmínkou, že poplatky bance nejdou na náš vrub, ale veškeré poplatky s převodem zaplatí objednatel. Toto opatření je na základě zkušenosti, kdy nám byl poplatek za transakci stržen z účtu a tento nepokryl ani rabat a zakázka se témto stává ztrátovou. V takovém případě odstupujeme od objednávky, peníze vrátíme, avšak bez navrácení poplatku za zahraniční bankovní transakci.

 

* Při reklamaci vadné klíče je nutné brát zřetel na tyto následující fakta:

Kopie klíče se doporučuje vyrábět pouze z původního klíče, zakoupeného se zámkem. Každá vyrobená kopie z kopie s sebou nese jisté odchylky, kdy nově vyrobený klíč nemusí být totožný s originálem. 

Reklamace může být uznána pouze při předložení vyrobeného klíče spolu se zámkem. V případě nutnosti Vám zámek na výměnu zámkové vložky na přechoidnou dobu zapůjčíme za úhradu, kterou při vrácení zapůjčené náhraní zámkové vložky vám vrátíme zpět.

Ve většině případech reklamací se jedná ne o špatný klíč, ale o opotřebovanou zámkovou vložku.

V případě zjištění, že zámková vložka je neopotřebovaná a vyrobený klíč přesto není v pořádku, peníze za klíč vrátíme, nebo vyrobíme klíč nový - zdarma.

Vyrábíme kopie klíčů zámků, které jsou jako náhradní díly běžně dostupné v ČR. Na zámkové vložky vyrobené v Číně nebo v Polsku polotovary v ČR dostupné nejsou.

PODROBNĚJŠÍ NÁVODY NA POUŽITÍ SLUŽEB

 

Aranže hotovosti - bankovek a mincí:

Jak to funguje? Pracuji pouze s originály bankovek.

* Aranžovaný finanční obnos doručíte osobně do krámku na ulici Střední 4, nebo bankovním převodem. Na tento obnos dostanete potvrzení. Tyto bankovky mohou být rozměněny na menší hodnoty - vše dle domluvy. Domluvíte si termín převzetí aranže bankovek a doplatek za aranži.

* Aranži lze zaplatit i platbou předem nebo na dobírku. 

 

Dekorativní perníky:

Přijímáme objednávky na dodávku dekorativních  perníčků, určených jako dekorace svatební tabule, oslav narozenin, či děkovná srdce pro rodiče ženicha a nevěsty, děkovná srdce pro kmotry na křtiny,dekorace vánoční a jako firemné loga apod. 

Perníky jsou velice kásně a luxusně zdobené zkušenou paní perníkářkou.

Minimální doba dodání  2 - 3 týdny od závazné objednávky a zaplacení zálohy, kterou požadujeme pro případ nevyzvednutí zakázky.

 

Gravírované štítky, razítka, tisky permanentek a svatebních oznámení apod:

Lze zaslat i poštou v rámci ČR buď platbou předem, nebo na dobírku po úhradě 70% zálohy.

Při zadání  do výroby je nutná úhrada 70% zálohy pro případ nepřevzetí, nebo storna již rozpracované, či vyrobené zakázky - dle Všeobecných obchodních podmínek, které jsou k dispozici na našich web. stránkách. 

Nepřevzeté zakázky s konkretním jménem nebo  logem jsou pro nás v takovém případě dále nepoužitelné a neprodejné. 

 

 tel. 774 883 582

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.