Dorty,mísy ze sýru a chlebové dortíky s uzeninami,zeleninové

Ceny v popisech jednotlivých aranží jsou na aranže vyrobené před výrazným zdražením ingrediencí - tedy před březnem 2022 - toto je nutné v budoucnu brát na zřetel. I takto se snažím výrazně nezdražovat.

Veškeré aranže pouze na objednávku, nejlépe 3-4 dny předem. Vyjímečně vyrobíme i do druhého dne.

 

 

* DOVOLENÁ  8.-.12.5.2024 - ZAVŘENO, sobotní vyzvednutí aranží 10.5.2024 nemožné

* DOVOLENÁ  13.-.16.6.2024 - ZAVŘENO, sobotní vyzvednutí aranží 15.6.2024 nemožné

 

Aranže prosím objednávejte emailem sluzbyprovsechny@seznam.cz - do předmětu pište datum převzetí a celkovou cenu.

 

Aranže zápichů 

Uzeniny různých typů maďarského a španělského typu, základ tvoří livecký salám, do kterého jsou vyrobeny jednotlivé zápichy  hroznového vína, různých typů vykrajovaných sýrů, olivy, papričky - lze vyrobit s vyobrazením let nebo i bez v ceně od 1.000,- Kč nahoru.

Tato aranže je v ceně 1.500,- Kč

Aranže dortíků různých typů

 

Dort složený z uzenin maďarských plus 7 piv s etiketami na míru plus čokolády s přebalem na míru. Cena této verze 1.000,- Kč

Dortík z trvanlivých uzenin Csabai, plněný dobrotami. Cena 1.000,- Kč

V případě potřeby vyrobím dortík - trvanlivé uzeniny + vakuované potraviny - konečnou cenu si stanovíte sami, cena této verze 1.500,- Kč

Velký dort - korpus grafika dle zadání, jelikož věnujé kluci se Sokolovny - je motivem tisk sklenic piv s přáním v laminu, aby nedošlo k umazíní od uzenin, která jsou pevně svázány po celém obvodu dortu. V korpusu jsou umístěny plechovky piv s dárkovými etiketami, trvanlivé uzeniny vakuované, vakuovaně balené sýry korbáčiky, parenice, maxi čokoláda, plus drobnosti. Konečnou cenu si stanovíte sami, cena této verze 2.500,- Kč

Vánoční aranže na sváteční tabuli, ceny dle možnosti zákazníka

Někdy není špatné věnovat i recesní dárek ze samých "zdravých" pochutin, vše opatřeno visačkami a zápichem s věnováním.

* Dortík z aktimelů, jogurtových mlík, sýrů. jogurtů, konečná cena dle vaší objednávky od 500,- Kč, aranže opatřena  visačkami s věnováním.

* K aranži dodáme i "kytičku do ruky - růže umělá v aranži spolu Milka čokoládkami a s jogurtovým mlíkem, cena dle objednávky od 200,- Kč, kytička opatřena  zápichem s věnováním.

Aranže mohou být ozdobeny růžičkami ze salámů a plátkových sýrů

* Všechny objednávky pište prosím emailem, do přednětu pište datum, na kdy zakázku potřebujete. Rovněž samozřejmě je možné objednávky zadat osobně v našem krámku prac.dny 8.30 - 16.30 hodin.

* Je dobré uvést zhruba hodinu převzetí (zohledníme dovoz do krámku ráno nebo v poledne)

* Závaznou objednávkou je úhrada zálohy hotově, kartou nebo převodem.

 * U objednávky zašlete prosím na email foto vámi vybraného dortíku, ráda vyrobím podobný, avšak každý dort je originál.

 

Jakékoliv dotazy ohledně termínů, zboží a služeb směřujte na email:

sluzbyprovsechny@seznam.cz  nebo pstrosova.ostrava@seznam.cz

nebo telefonicky 774 883 582 nebo 775 954 004 

 

Odběr aranží v pracovní dny:

* Najdete nás v našem krámku Služby pro všechny s.r.o. v průchodu  od tramvajkové zastávky Nová Karolína směr Poruba směrem do parku. Vedle nás je prodejna se zbraněmi, naproti nás je COPY Centrum a Čistírna. Příjezd autem je směrem z ulice Poděbradova na ulici Jurečkova.

* U objednávky dobré oznámit, zdali příjdete dopoledne, či odpoledne, u odpoledního odběru dovezu aranže do krámku okolo 12té hodiny.

* Doplatek aranže je možné v hotovosti nebo kartou

Sobota - neděle

* Po domluvě předem možno aranže  vyzvednout o víkendu dopoledne, 8 až 10 hodin na adrese mého bydliště na ulici Karla Pokorného 1353/57, Ostrava Poruba.

Pozor, příjezd k našemu domu je jednosměrka z ulice 1. Čs.armádního sboru, viz mapa. Jedná se o šestý dům po levé straně od ulice 1. Čs.armádního sboru, první vchod poslední patro. Z boku našeho domu jsou dva zelené kontejnery na směsný odpad.

* Doplatek aranže u mě doma je možné pouze v hotovosti. 

Vyrobím Vám originální dortíky ze sýrů, popř. uzenin a salámů v aranži narozeninové, vánoční, svatební, či jiné

* Tato stránka je zaměřena zejména na aranži dortů ze sýrů a uzenin.

* Dorty ze sýrů vyrábím zásadně doma, jen tam mám k tomu vytvořeno vhodné hygienické prostředí. Samozřejmě vlastním zdravotní průkaz. Uzeniny požívám výdradně čerstvé a kvalitní sýrym samozřejmě s ohledem na vámi objednanou konečnou cenu dortíku. Dortíky zásadně udržuji v chladu, avšak nemohu ale ovlivnit teplotu uskladnění  u vás doma od doby převzetí do vašeho předání. 

* V tomto prokliku najdete Dorty ze sýrů a salámů

* Aranže postaviček z uzenin, auta, mašinky a jiné aranže najdete podrobněji v samostatném prokliku 

* Provádím i předvádění  aranžování na různých kulturních sezonních akcích.

Způsob objednání:

* Dortíky se sýrů a salámů vám  vyrobím na objednávku do 3 dnů, vyjímečně s příplatkem i do druhého dne. Tam je to ale složitější s námupem čerstvých ingrediencí.

* Objednávky přijímáme písemně meilem a prosíme o úhradu  50% - 80% zálohy pro případ nevyzvednutí nebo zrušení již rozpracované zakázky, platba  je hotově v našem krámku na ulici Střední 4, nebo převodem na účet, ten Vám do meilu napíšu. 

* Na dobírku dorty ze sýrů zásadně nezasíláme. Nejspíše by nevydržely transport.

* Nevyzvednuté aranže jsou pro nás dále neprodejné.

* U dortíků aranží ze sýrů a uzenin v objednávce prosím udejte horní cenovou relaci, do které se potřebujete vejít, informaci, zdali je aranže pro muže či ženu, popřípadě koníček oslavence, informaci kdo a komu věnuje (aranži opatříme zalisovaným zápichem nebo visačkou  s věnováním

* Aranžerské prvky jsou mnou voleny dle momentální nabídky trhu, která je vždy různá.

* Mějte na paměti, že každý dort je originál a materiál zdobení je dle momentální nabídky velkoskladu a dortíky  nejsou typizované. 

* Rovněž lze aranžovat s láhví alkoholu, vína, piva, miniaturami alkoholu, čokoládkami apod., obrázky koníčků nebo zaměstnání oslavence.

* Ceny jednotlivých typů alkoholu a jiného zboží berte je jako orientační, jelikož dochází průběžně ke zdražování.

* Do budoucna se zcela jistě budou měnit s postupným navyšováním cen téměř všeho, kterého jsme svědky téměř každodenně. Obrázky mnou vyrobenách aranží vznikají postupně od roku 2012 a není v mých silách popisky neustále měnit ve všech proklicích. Jen za poslední dva roky došlo k enormnímu navýšení cen potravin, uzenin, sýrů, alkoholu i aranžerských prvků.

* Do aranží používám kvalitní sáry a uzeniny dle cenové katergorie objednaného dortíku. Jelikož jsem už byla za celá léta praxe 2x dotazována o předání podrobného rozpisu použitého materiálu a předložení účtenek o nákupu zboží - tak tyto rozpisy u mých aranží nepředkládám. Toto je při výrobě aranží nemožné. Nejsem opravář plynového kotle, nebo autoservis, který vypisuje použitý materiál do kolonek montážního listu a od kterého se to samozřejmě očekává, který ale má hodinovou sazbu za práci mnohdy v závratné výšiÚčtenky  (ani fotokopie) z nákupu materiálu neposkytuji, ty mám pouze pro potřebu účetnictví. Já sama osobně si neumím si představit např. zajít do květinářství s dotazem, zdali mi poskytnou nabývací doklady  a  účty za nákup květin, zeleně při výrobě kytice.

* Cena za hotovou aranži je smluvní, je stanoven  objednatelem při objednávce vzájemnou dohodou mezi prodávajícím (výrobcem) a spotřebitelem (spotřebitelem).

* Cena za aranži zahrnuje nejem cenu za samotný materiál,  sýry, uzeniny, zdobicí prvky,  úchyty aranží,výroba visaček, či zápichu, podtác, celofán potřebné velikosti a dekorační prvky  potřebné k výrobě aranže. Cena obsahuje i cenu za samotný  nápad, um, jak daný výrobek vyrobit, samotný čas za práci při výrobě, nákup potřeb k upevnění, čas na nákup surovin,  náklady  na  dovoz surovin apod.

 

 

Náhled dortíků - sýrové dorty a aranže sýrové a zeleninové:

* Vyrábíme  dortíky ze sýru tematické, narozeninové, k výročí svatby, k promoci či jiné události.

* Typ oslavy je dobré v objednávce uvést, tak jako jméno oslavence, či jak oslavenci říkáte, jeho koníček a rovněž i kdo věnuje. Součástí dortu jsou visačky s pčáním.

* Postavičky, které můžeme přidat do vašich aranží...do dortíků ať už z osuček, nebo do salámových a sýrových dortů, nebo k jiným aranžím. Cena od 199,- Kč.

* Působivé je do aranží použití figurky seniorů 229,- Kč, výška 12 cm. V nabídce máme i jiné figurky.

Malý náhled vyrobených dortíků, popisy a ceny najdete dále na této stránce - cenu nutno zohlednit v souvislosti v enormnímu zdražování vstupních ingrediencí.

Kryglík vyrobený proplétáním sýrů nití a korbačíků. Dále jsou připojeny uzeniny, číslice z uzenin, mozzarella a banovky či mince z čokolády. Vše zabaleno do celofánu a opatřeno visačkami s věnováním. Cena této verze 1.200,- Kč

 

 

* Obecně platí, že sýrové dorty vyrábíme v cenové hladině od 500,- Kč (v cenové kategorii 500,- Kč se jedná opravdu o malé dortíky vzhledem k cenaám parenicových bochákků, korbáčiků a plátkového sýru k dozdobení)

* Konečnou cenu si určíte sami. Dle konečné ceny se odvíjí typ  a množství použitách sýrů.

* Základní korpus tvoří vždy plátky toustového chleba spojené jednotlivě pomazankovým máslem, nebo při typu celosýrových dortíků tvoří základní korpus kola sýrů např. Blaťácké zlato, kolo sýru hermelínového typu, parenicový bochánek apod., vše dle konečné ceny dortíku.

* Korpus je pak dále obalen plátkovými sýry a zdobený sýry, olivami, chery rajčátky, květinkami a srdíčky ze sýrů apod. Typy přízdob a druhy sýrů jsou úměrné ceně dortů.

* U objednávky je nutné specifikovat, zdali je možné vložit i salám trvanlivý a šunku, pro barevné odlišení, nebo se jedná o dort vegetariánský.

* Dorty tvoříme čtvercového průřezu, u dortů nad 600,-Kč lze vytvarovat i  kulatého průřezu, nebo tvaru srdce, klavíru apod. - vložené do klasické dortové krabice.

* Dorty v hodnotě 1.000,-Kč lze vytvořit i poschoďové - baleno do celofánu.

* Vyrobíme i aranže zeleninové.

* Vyrobíme i dortíky na cílenou oslavu - svatební, výročí svatby, narozeniny, promoce apod. K tomuto účelu máme k dispozici postavičky, které můžeme přidat do vašich aranží...do dortíků ať už salámových nebo sýrových dortů, nebo k jiným aranžím. Cena postaviček od 199,- Kč.

S ohledem na zdražování sýrů v poslední době mám dorty rozloženy do těchto cenových kategorií:

 

Cenová kategorie 1.200,- Kč:

1.  Jednoposchoďový dort  ze sýrů. Cena takovéto verze je 1.200,- Kč

Dortů obsahuje: Kolo sýru Blaťácké zlato (váha cca 2kg), na dortu je umístěno narozeninové pivo s etiketou na míru - v tomto případě je dozdobení a motiv pro vášnivého houbaře. Horní patro je tvořeno zauzenými korbáčiky. Základ zdobení tvoří plátkové sýry do tvaru květiny, uvnitř s olivou a dozdobení chery rajčátky.   Dort je aranžován na pevný zlatý dortový podtác, balen do celofánu a opatřen visačkou s věnováním.

 

2. 2x Poschoďový dort SLUNÍČKO ze sýrů. Cena každého je 1.400,- Kč

Každý z dortů obsahují: Kolo sýru Blaťácké zlato (váha cca 2kg), další patro tvoří čtverec ementálu, horní patro je z většího bochánku parenice. Základ zdobení tvoří plátkové sýry do tvaru slunce, na to jsou postupně umístěny tři patra sýrů. Po obvodu druhého patra jsou ve více vrstvách zaaranžovány korbáčiky. Horní patro je dozdobeno kuličkami sýru mozzarella. Dort je navíc ozdoben olivami a minirajčátky. Dort je aranžován na pevný zlatý dortový podtác, balen do celofánu a opatřen visačkou s věnováním.

Dortíky jsou aranžovány na pevný zlatý dortový podtác, baleny do celofánu a opatřeny vždy dvěma visačkami po obvodu dortu s věnováním na míru.

Není problém udělat aranži z konkrétních objednaných sýrů v objednané cenové kategorie:

3. Poschoďový dort ze syrečků a olomouckých tvarůžek. Dort obsahuje 1 kilo olouchých tvarůžek a 10 balení  jihočeského zrajícího sýmu, minirajčátka na dozdobení. Cena této verze 1.000,- Kč

 

 

Cenová kategorie 1.500,- Kč - v této cenové kategorii už je použito bahatšího zdobení ze sýrů apod.:

1. Poschoďový, cena 1.500,- Kč - pouze ze sýrů

Dort obsahuje: Kolo sýru Blaťácké zlato, horní patro je z bochánku parenice, po obvodu korbáčiky, Baby sýr, zdobeno Primátorem a Eidamem, olivami a minirajčátky, zdobeno minivínem s narozeninovou etiketou  

 

2. Dortík s uzeninami a sýry s plechovkovou plzní s přelepem na míru:

Dortík z uzenin - základem této verze je malý bochník chleba obložený uzeninami, zozdobený sýrem, parenicové sýry, kohiba, gouda, minirajčátky, olivami, trvanlivým salámem k dozdobení, pivem Plzeň s dárkovou etiketou, cena této verze 1.500,- Kč, baleno do celofánu.

 

 

 

Cenová kategorie 1.900,- Kč - v této cenové kategorii  je možno použít  zdobení dražších sýrů parenicového typu,sýrových nití apod.:

 

1. Dortík s plechovkovou plzní s přelepem na míru:

Dortík ze sýru - základem této verze je malý bochník chleba obložený sýry, parenicové sýry, sýrové nitě, kohiba, gouda, krolewski, minirajčátky, olivami, trvanlivým salámem s miniklobáskami k dozdobení, pivem Plzeň s dárkovou etiketou, cena této verze 1.900,- Kč, baleno do celofánu.

 

2. Dortík ze sýrů s minivínkem s etiketou na míru:

Dortík ze sýru - základem, spodním patrem této verze ementál vytvarovaný do kruhu, do horního patra je vloženo minivínko s etiketou na míru. Vše zdobeno sýry, parenicové sýry, sýrové copy, kohiba, gouda, nozzarella, minirajčátky, olivami, Cena této verze 1.900,- Kč, baleno do celofánu. Lze vyrobit i bohatější a větší verze.

 

 

3. Poschoďový, cena 1.900,- Kč - korpus i ozdoby jsou pouze ze sýrů, bez použití toustového chleba.

Dort obsahuje: Kolo sýru Blaťácké zlato, další patro tvoří 4 díly sýrů francouzských  Brice a kravských, po obvodu sýry různých typů parenicového typu, copy, plátkové sýry, schery rajčátka, olivy. 

Ozdoby vyrobím dle objednávky, v tomto případě narozeninová oslava spojená s odjezdem do New Yorku

 

4. Poschoďový, cena 1.900,- Kč - pouze ze sýrů, bez použití toustového chleba.

 

5. Velký poschoďový, cena 1.900,- Kč - pouze ze sýrů, bez použití toustového chleba.

Vyroben pouze ze sýrů. Přízemní patro - celé kolo blaťáckého sýru, na patře parenicový sýr - velký bochník, zdobeno 2 ks velkými copy, květiny z plátkových sýrů, sýrů Baby Bel, srdíček ze sýrů, sýry korbáčiků, černých oliv (lze i zelených), baleno pevně do celofánu

 

Cenová kategorie 2.000,- Kč a více:

1. Poschoďový, verze cena 2.000,- Kč - korpus i ozdoby jsou pouze ze sýrů.

Dort obsahuje: Kolo sýru Blaťácké zlato, další patro tvoří kolo sýru Kaškaval, dále bochník sýru Javorník. Po obvodu stočené sýrové nitě, korbáčiky, hermelín, parenica, ozdoby tvoří kytičky kal a růžiček ze sýrů,  olivy, chery rajčátka. 

2. Poschoďový, cena 2.100,- Kč - pouze ze sýrů, bez použití toustového chleba. Základem je velké kolo sýru hehmelínového typu a další dvě patra. Naorním patře parenice je umístěno minivíno s etiketou na míru. Vše bohatě zdobeno dražšími typy barevných sýrů, olivami, mozzarelly apod.

 

Cenová kategorie 2.500,- Kč, barva svíček dle momentální nabídky trhu:

1. Poschoďový, verze cena 2.500,- Kč - korpus i ozdoby jsou pouze ze sýrů.

Dort obsahuje: Kolo sýru Blaťácké zlato, další patro tvoří kolo Brice sýru, další patro je Hermelín a poslední patro tvoří bochánek parenice, po obvodu stočené sýrové nitě, ozdoby tvoří kytičky kal a růžiček ze sýrů, lístečky máty, olivy. Váha cca 3 kila sýrů

Dort obsahuje: Kolo sýru Blaťácké zlato s oříškami,, další patro tvoří kolo Brice sýru, další patro je Hermelín a poslední patro tvoří bochánek parenice, po obvodu stočené sýrové nitě, ozdoby tvoří kytičky kal a růžiček ze sýrů, .onirajčátka. Váha cca 3 kila sýrů

 

2.  Sýrový 3 patrový poschoďový dort na zlatou svatbu,  spolu i s láhví vína s etiketou na míru, cena 2.500,- Kč

Dort obsahuje: Kolo sýru Blaťácké zlato, další patro tvoří kolo Brice sýru a poslední patro tvoří bochánek parenice, po obvodu  ozdoby korbáčiků,  kytiček a růžiček ze sýrů, uzenin, olivy. Váha cca 3,5 kila sýrů

 

3. Velký poschoďový dort ze sýrů v kombinaci s hrozny vína:

Dort sýrový, základem jsou  celá kola sýrů, parenice, sýrové nitě a různé typy sýrů k dozdobění, minirajčátka, olivy apod. Cena této verze 2.500,-Kč

 

4. Verze třípatrový poschoďový dort, cena 2.500,- Kč - pouze ze sýrů

Dort obsahuje: Spodní patro kolo sýru Brie, dále kolo kravskéko sýru, horní patro tvoří bochánek parenice, po obvodu sýry různých typů. Dozdobení barevné sýry a mozzarella, zdobeno minivínem s narozeninovou etiketou.  

 

5. Velký poschoďový, cena 2.500,- Kč - pouze ze sýrů a uzenin, bez použití toustového chleba.

Dort vyroben pouze ze sýrů. Přízemní patro - celé kolo blaťáckého sýru, na patře parenicový sýr - velký bochník, zdobeno copy sýrů korbáčiků, květiny z plátkových sýrů, černých oliv (lze i zelených), baleno pevně do celofánu, číslovka z minisalámků, kombinace s uzeným salámem a trvanlivým poličanem

 

Cenová kategorie nad 2.500,- Kč

1. Velký poschoďový dort ze sýrů v kombinaci s minivínkem s etiketou na míru, včetně aranže baknovek:

Dort sýrový, základem jsou  celá kola sýrů poskládané na sebe dle velikosti - hermelínového typu 2 kusy, blaťácké zlato, parenice. K dozdobení jsou použity korbáčiky, miniparenice, uzeniny, růžičky z trvanlivé uzeniny, olivy. Do dortu je zasazeno minivínko s etiketou na přání.  Do rohu je umístěna kytička z uzenin a přidaných kornoutků s bankovkami. Cena 2.500,- Kč

 

 2. Velký poschoďový dort ze sýrů v kombinaci s černoškou a korpusem z uzenin:

MAXI dort z uzenin, sýrů, krájených sýrů, klobáskami maďarského typu po obvodu dortu a aranže černošky, cena 2.700,- Kč - v této verzi s číslovkou na boku dortu.

Baleno do celofánu - vy můžete na oslavě darovat bez celofánu

Vyrobíme i blahopřání s fotem aranže

 

Náhled dortů z klobásek: 

1. K osmdesátinám dortík z 80 minipárečků, cena 999,- Kč.Cena svíček Všechno nejlepší 160,- Kč, baleno do celofánu.

 

2. Narozeninový dort průměr 20 cm, dunajské klobásky (délka cca20 cm) jsou svázány  po celém obvodu dortu (celkem asi 2,5 kg), nahoře jsou po obvodu umístěny čokoládové bombóny. Cena 1.300,-Kč. Nahoru dortu lze navíc umístit i číslice vyrobená z miniklobásek, jedno číslo  70,-Kč/kus, upevněno na zlatém podnosu, baleno do celofánu

 

 

3. Narozeninový dort průměru 20 cm, délka klobásky cca 20cm, dunajské klobásky jsou svázány po celém obvodu dortu (celkem asi 2,5kg), nahoře jsou umístěny po obvodu dortu čokoládové bombóny, pražská šunka, balení oliv. Cena 1.300,-Kč. Upevněno na zlatém podnosu, baleno do celofánu.

 

4. Uzeniny sýry v aranži poschoďového dortu,  použito jak jedniotlivých uzenin vně aranže, tak naskládané  vakuované balení uzenin a sýrů, dozddobeno čokoládkami, papričkami. Cena této aranže 2.500,- Kč

  

Chlebové dorty:

* Chlebové dortíky jsou zdobené trvanlivými miniklobásečkami, sýry, olivami a scherry rajčátky - jsou baleny na tácu do celofánu nebo dortové krabice (dle velikosti). 

* Na jednotlivé typy dortů se používají různé typy chlebů, kulaté hladké, exklusivní chléb ve tvaru květinky, ovály.Jednotlivé typy jsou na fotkách aranží viz níže.

 

 

Náhled dortíků - chlebové dorty:

1. Malý dort ze sýrů uložen do vydlabaného chleba.  Cena 450,- Kč. Tato verze obsahuje plátkový sýr, 6 balení korbáčiků balených po 3 kusech), minirajčátka a zdobicí prvky - baleno do celofánu

2. Aranže uzenin, salámů a sýrů do exklusivního bochníku chleba ve tvaru květinky, baleno do celofánu. Cena od 600,- Kč, cenu lze měnit dle dodaných salámů a ozdob, průměr chleba cca 32 cm

Verze lze možno objednat, jak pouze salámová, sýrova, nebo kombinace salámu a sýrů, včetně oliv. Cena od 600,- Kč nahoru

 

3. Aranže uzenin, salámů a sýrů do většího klasického kulatého bochníku (bochník je kulatý, ne ve tvaru květinky), baleno do celofánu. Cena od 500,- Kč, cenu lze měnit dle typů a množství dodaných salámů a ozdob.

Verze lze možno objednat, jak pouze salámová, sýrova, nebo kombinace salámu a sýrů, včetně oliv. 

Každá verze je originál:

4. Tak trochu netradiční dort (chléb, uzeniny, olivy, rajčátka, možno i sýry, svíčky ve tvaru číslovek). Chléb průměru cca 15 cm. Cena 299,- Kč, navíc svíčky 49,- Kč/kus, olivy možno zaměnit za tvrdý sýr:

4. Chlebový dortík. Průměr cca 20 cm, dortík je bohatě zdobený uzeninami a olivami. Svíčky jsou ve tvaru číslovek. Základní cena od 399,- Kč, svíčky 49,- Kč/kus, olivy možno zaměnit za tvrdý sýr:

 

 

MAXI dort z uzenin a sýrů se základem ve velkém bochníku chleba. Cena 2.200,- Kč.

Jelikož oslavenec je pan doktor ortopéd operatér - dort dozdoben po obvodu  recesním přáním, vše baleno pevně do celofánu.

Dort uložen na podnose obdélníku 40 x 30 cm. Dort složen z uzenin (debrecínka, moravské uzené, šunka od kosti, poličan, lovecký salám) a sýrů (kolo kravského sýru a bochánek parenice, plus plátkové sýry různých typů, korbáčiků).  Přízemní patro  tvoří - celé kolo sýru vloženého do podnosu z vydlabaného chleba tvaru květinky, vše bohatě  obložené plátkovými uzeninami a sýry, patro tvoří jako další podnos vydlabaný kulatý bochník a bochánek parenicového sýru - vše bohatě vypněno a zdobeno uzeninami,  plátkovým sýrem, ninirajčátky a olivami černými a zelenými. 

 

Dortíky pro vašeho domácího mazlíčka: 

Dortík pro vašeho psího miláčka. Dobrůtky a hračky pro vašeho pejska. Hračky vybírám dle cenové hladiny dortíku, velikosti pejska a hlavně dle momentání nabídky trhu. Cena této verze 1000,- Kč. Horní cenovou hladinu si určíte sami

 

Aranže krájených sýrů a uzenin - baleno do celofánu

1. Novinkou jsou i aranže kytic formou aranže krájených salámů do tvaru kytice. Aranži tvoří uzeniny - debrecínka, uzené moravské, uzené filé, různé typy sýrů jak plátkových, pletenců, mozzrely,  přízdob ze zeleniny, okurky, olivy, ředkvičky, minirajčátka, vše aranžováno do formy kytice - vždy baleno do celofánu

Cena této aranže 1000,- Kč, velikost podtácu 40 x 30 cm

 

Mísy na vaše oslavy, vernisáže, firemní večírky:

Dodáme i mísy na vaše o slavy - možno i s dovozem na vaši oslavu v rámci Ostravy a blízkého okolí - cena dovozu cca 199,- Kč

Salámové a sýrové mísy bohatě zdobené na oválném podtácu - baleno do celofánu

1. Směs trvanlivých salámů, uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, minirajčátek a hroznů zapíchané na špejle, cena od 600,- Kč - konečnou cenu si v objednávce stanovíte sami.

2. Směs trvanlivých salámů, růžičky vyrobené z paprik a trvantivých salámů,uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, minirajčátek, oliv, cena od 500,- Kč - konečnou cenu si v objednávce stanovíte sami.

3. Směs trvanlivých salámů, růžička vyrobený z papriky a trvantivých salámů,uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, papriky, cena od 500,- Kč - konečnou cenu si v objednávce stanovíte sami.

4. Směs trvanlivých salámů, uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, papriky, cena od 500,- Kč - konečnou cenu si v objednávce stanovíte sami.

5. Směs trvanlivých salámů, uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, papriky, cena od 500,- Kč - konečnou cenu si v objednávce stanovíte sami.

6. Směs trvanlivých salámů, uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, oliv, hroznového vína, cena této verze je 1000,- Kč

Mísa salámků, sýrů, minirajčátek a oliv na oslavu pro cyklistu, cena 900,- Kč

 

Další aranže ze sýrů a uzenin:

 

 

Aranže dle koníčků - podrobnější fotečky a ceny již udělkaných aranží najdete v samostatném prokliku

Aranže pro kontrabasistu - aranže je pevně připevněno k podtácu 60 x 40 cm

Tato aranže lze vyrobit i formou vložením krájených salámů a sýru do kontrabasu.

Obvod kontrabasu vyroben formou uzenin maďarského typu, společně s kytičkou uzenin, srdíček Ferero, vše vyrobeno na grafické koláži a pevně upevněno k podtácu. Baleno do celofáno formou bombónku s visačkami s přáním. Cena 800,- Kč

 

Aranže, kdy základ tvoří toustový chlép slepený pomazánkovým máslem, obaleným sýrem s dozdobením:

 

Něco pro pamětníky - Fotoaparát flexaret, Cena 500,- Kč

 

2. Velký poschoďový, cena 1.000,- Kč - základem je korpus z toustového chleba + sýry:

Vyrobeno - korpus - slepované toustové chleby a pomazánkové máslo, po obdodu obložen plátkovými sýry, bohatě zdobený různými typy sýrů, minirajčátek, debrecínkou, šunkou a oliv.

 

3.  Velký poschoďový, cena 1.250,- Kč - základem je korpus z toustového chleba + sýry:

Vyrobeno - korpus - slepované toustové chleby a pomazánkové máslo, po obdodu obložen plátkovými sýry, bohatě zdobený různými typy sýrů, minirajčátek, poličanem a oliv. Jedno patro tvoří velké kolo sýru hermelinového typu.

 

4. Poschoďový sýrový dort střední

Aranže  poschoďového dortíku ze sýrů. Korpus je vyroben z plátků tmavého a světlého toustového chleba lepený pomazánkovým máslem. Na povrch použity plátkové sýry, po obvodu parenicový sýr, dort zdoben copy sýrů a exklusivními typy sýrů, vše dozdobeno pažitkou a poličanem. Sami si stanovíte horní cenovou hranici 

Cena této aranže 900,- Kč

 

5. Auto s nákladem sýrů. 

Dort obsahuje:

Korpus auta tvoří toustový chléb spojený pomazánkovým máslem, obalen plátky sýru, k ozdobě auta a nákladu jsou požity uzené a přírodní sýry korbáčiky, parenica, sýry Babybel, oliby. Uloženo na pevný zlatý podtác 30 x 40 cm, baleno do celofánu. Cena 800,- Kč.

 

6. Půllitr - základ tvoří sýr cihla Gouda min. 49%, po obvodu půllitru jsou upevněny maďarské klobásky CSABAI, rukojeť tvoří větší klobása maďarského typu. Pěnu piva tvoří sýr mozzarela. Aranže ve formě půllitru  obsahuje vyrobené a zatavené etikety na míru oslavencem oblíbené značky piva. Na podtácu najdete rovněž pikantní kvalitní hořčici, skleničku křenu a uzeniny k zakousnutí. Cena této aranže je 1.400,- Kč. V další nabídce máme i podstatně levnější varianty, ale kde základ půllitru neobsahuje sýr goudu.

 

7. Půllitr piva s pěnou, obložený salámy a sýry - Korpus "sklenice" piva je vyroben z toustoového chleba lepeného pomazánkovým máslem, obalený plátky tvrdého sýra.  Cena této verze 900,- Kč. Etiketu vyrobím na míru, baleno do celofánu, lze udělat i dražší verzze, obložením salámy a sýry.

 

 

8.  Půllitr piva s pěnou, obložený klobáskami a mini alkoholem - Korpus "sklenice" piva je vyroben z toustoového chleba lepeného pomazánkovým máslem, obalený plátky tvrdého sýra. Cena této verze 1.100,- Kč - Etiketu vyrobím na míru, baleno do celofánu.

 

9.  Půllitr piva (korpus tvoří toustový chléb spojovaný pomazánkovým máslem, obalený plátkovým sýrem, zdobený mozzarellou, klobáskou, vše baleno na podtác do celofánu), cena od 700,- Kč

 

10. Půllitr piva s příslušenstvím -(korpus tvoří toustový chléb spojovaný pomazánkovým máslem, obalený plátkovým sýrem, zdobený mozzarellou, klobáskou, vše baleno na podtác do celofánu). Půllitr s příslušenstvím, cena 1.000,- Kč

 

 

Sýrové kytice - sami si stanovíte horní cenovou hladinu. Každá kytice je originál.

* V aranžích staršího data jsem používala vakuově balené sýry s originálními obaly, které nejsou až tak přímo vzhledné. 

* Novinkou je aranže  sýrů balených v celofáncích, namísto originálních vakuovaných obalů. Celofánky volím z hygienických důvodů, kdy bych si sama nepřála dostat ničím nekrytý sýr, ať už korbáčiky, parenicu nebo jiný typ sýru.

 

1. Sýrová kytice, kombinace různých typů kvalitních vakuovaných sýrů v kombunaci s maďarskými uzeninami.

Cena této verze 1000,- Kč

 

2. Novinkou je aranže uzenin a  sýrů v celofáncích, namísto originálních vakuovaných obalů. Celofánky volím z hygienických důvodů, kdy bych si sama nepřála dostat ničím nekrytý sýr. V aranži je dále použito  aranže čokoládek a papriček upevněno do podnosu.

Cena této verze s barevným laděním pro ženu 1.700,- Kč

 

3.  Kytice sýrové nebo  kombinované - sýry s uzeninami, cena od 600,-Kč.

 

4. Cena aranží od 800,- Kč, kombinace různých typů sýrů - balených korbáčíků, koleček točené parenice, mini Babybelů, čokoládek MERCI a čokoládových bombonů, možno i s věnováním

 

 

5. MAXI aranže plná sýrů různých typů  - se sektem s dárkovou etiketou, aranžováno do proutěného velkého srdce, cena této aranže 2.800,- Kč, přání 69,- Kč. Konečnou cenu si stanovíte sami.

 

6.  Zeleninová aranže, cena od 800,-Kč

 

7. Zeleninová aranže pro paní k promoci, studující VŠ zemědělskou:

 

8. Narozeninový dort mrkvový obdélníkový, cca 35 x 15 cm, cca 5kg mrkve, část mrkve je pevně uchycena na košíku,zbytekvložen dovnitř košíku. Cena 599,-Kč. Vše postaveno na zlatém podnosu, baleno do celofánu

 

9. Ikebany s orchidejí od 1.000,- Kč

 

10. Vyrobíme aranži dle koníčků a zaměstnání  v kombinaci s pivem nebo alkoholem - cena takovýchto aranží od 900,- Kč

 

11.  Aranže - kombinace uzenin, sýrů, čokoládek MERCI, miniatur alkoholu, cena této 1.600,- Kč:

 

12. Uzeniny sýry v aranži poschoďového dortu,  použito jak jedniotlivých uzenin vně aranže, tak naskládané  vakuované balení uzenin a sýrů, dozddobeno čokoládkami, papričkami. Cena této aranže 2.000,- Kč

 

13.  Ženich nevěsta z uzenin, výška cca 30 cm, cena 1.500,- Kč

 

14. Verze košíku s 60 klobásek k 60 narozeninám, papričkami, česnekem, sýry a dozdobením. Cena 1700,- Kč

 

15. Verze košíku s 50 klobásek k 50. narozeninám, papričkami a dozdobením. Cena 1600,- Kč

 

Zeleninové, ovocné a sýrové aranže:  

Bohatý koš plný různorodé zeleniny pochutin zdravé výživy. Sami si stanovíte horní cenovou hranici. Cena této aranže  1.700,- Kč

Aranžuji převážně oboustranné aranže:

 

Kytička zeleninová pro milovníka zdravé výživy. Cena od 400,- Kč

Kytička zeleninová pro milovníka vaření. Cena 600,- Kč

Mrkev, celer, petržel, aby Pepíček Anežce dlouho vydržel. Cena 399,- Kč plus cena vložené hotovosti

 

A aby to Pepíčkovi nebylo líto - kousek šunky navíc nikdy neuškodí, cena dle momentální nabídky trhu:

Bohatá aranže čerstvého ovoce. Sami si stanovíte horní cenovou hranici a typ ovoce. Cena této aranže  590,- Kč

Ovocné dárkové koše  - vytvoříme i ovocné dárkové koše  - konečnou cenu si stanovíte sami. Tento koš tvoří ováný podnos - který oslavenec dále použije v domácnosti, ovoce různého typu a čokoládky MERCI a bombony k ozdobení. Cena 1200,- Kč

Ovocná kytička - umělé ovoce k nerozeznání od čerstvého. Cena 499,- Kč

Koš směsi ovoce čerstvého, sušeného a ovocných kompotů. Cena 1.200,- Kč

 

Aranže orchidejí a ovoce:

 

Zeleninová aranže,cena od 700,-Kč

Verze uzenin se zeleninou, cena 800,- Kč

 

Vytvoříme i velikonoční pomlázku z uzenin, Cena od 400,- Kč, sami si stanovíte horní cenovou hladinu aranže

 

Když i děti mají rády uzeniny a sýry....Aranže kytičky nepálivých uzenin a sýrů pro sedmiletou holčičku, cena této aranže 700,- Kč

 

Tel.774 883 582, pokud neberu telefon, ozvu se co nejdříve zpět, nebo zavolejte mému manželovi na tel. 775 954 004 

 

 

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.