Dorty,mísy ze sýru a chlebové dortíky s uzeninami,zeleninové

Změna otevírací doby na 8.30 - 16.30 hodin

Všechny objednávky pište prosím emailem, do přednětu pište datum, na kdy zakázku potřebujete. Rovněž samozřejmě je možné objednávky zadat osobně v našem krámku prac.dny 8.30 - 16.30 hodin.

 

Převzetí zakázek v pátek 24. září pouze do 10 hodin - sobota  - 25. září 2021 DOVOLENÁ

 

Jakékoliv dotazy ohledně termínů, zboží a služeb směřujte na email:

sluzbyprovsechny@seznam.cz  nebo pstrosova.ostrava@seznam.cz

 nebo telefonicky 774 883 582 nebo 775 954 004

* Najdete nás v našem krámku Služby pro všechny s.r.o. v průchodu  od tramvajkové zastávky Nová Karolína směr Poruba směrem do parku. Vedle nás je prodejna se zbraněmi, naproti nás je COPY Centrum a Čistírna. Příjezd autem je směrem z ulice Poděbradova na ulici Jurečkova.

 

* Otevírací doba v našem krámku na ulici Střední 4 v centru Ostravy, pondělí - pátek 8 - 16.30 hodin 

 

* U všech mých aranži  mějte hlavně na paměti, že to není jen o počtu použitých kusů uzenin či zeleniny. Hlavní je nápad a poté realizace. Umění je v tom, přijít na to, co a jak použít, upevnit,  zaaranžovat, jaký zvolit vhodný materiál, vše nakoupit, nebo mít v zásobě a na posledním místě vědět, jak vše zaonačit, aby výsledná aranže byla líbivá. 

* Dorty nezle zasílat na dálku, pouze osobní odběr, lze aranži dovést, jak objednateli, tak i obdarovanému. Cena dopravného v Ostravě a okolí 199,- Kč.

* Aranže z uzenin vyrábím zásadně doma, jen tam mám k tomu vytvořeno vhodné hygienické prostředí. Samozřejmě vlastním zdravotní průkaz. Uzeniny požívám výdradně trvanlivé, maďarského typu, sýry parenicového typu nebo Babybely. Kytice zásadně udržuji v chladu, nemohu ale ovlivnit teplotu uskladnění  u vás doma od doby převzetí do vašeho předání. 

 

Způsob objednání:

* Při objednávce si sami rozmyslete a stanovte typ aranže a horní cenovou hladinu aranže:

1. Kytku do ruky (cena od 500,- Kč nahoru)

2. Aranži do košíčku, ikebany, proutěné nádoby (je to zejména vhodné u těžších aranží a zároveň odpadá problém při transportu a na oslavě, kde vzít vhodnou vázu). Cena aranží od 800,- Kč nahoru

3. Dále lze vyrobit aranži i formou dortu ze sýru a to buď korpus použitím celého bochníku sýru. Cena od 1000,- Kč nahoru

4. Aranže  dortu ze sýru použitím korpusu z toustového chleba a použití plátkových sýrů na obalení korpusu dortíku. Cena od 500,- Kč nahoru

Způsob objednání:

* Objednávky přijímáme osobně v našem krámku, nebo písemně meilem pstrosova.ostrava@seznam.cz, nikoliv pouze telefonem.

* Objednávka je závazná úhradou min 50% z částky, pro případ nevyzvednutí zakázky.

* Zálohu zaplatíte v hotovosti, kartou nebo převodem na účet - číslo účtu sdělím písemně.

* Otevírací doba krámku pondělí - pátek 8 - 17 hodin.

* Sýrové dorty nelze zasílat přepravou, nelze zaručit nepřeklopení krebice i přes zadání NEKLOPIT

 

* U aranží z uzenin v objednávce prosím udejte horní cenovou relaci, do které se potřebujete vejít, informaci, zdali je aranže pro muže či ženu, popřípadě koníček oslavence, informaci kdo a komu věnuje (aranži opatříme visačkou s věnováním) a taky zdali aranže má být ryze decentní nebo i mírně recesní - s atributy koníčků.

* Kytice ze salámů a uzenin najdete podrobněji v samostatném prokliku

Tel.774 883 582, pokud neberu telefon, ozvu se co nejdříve zpět, nebo zavolejte mému manželovi na tel. 775 954 004 

* Do aranží používám uzeniny maďarské CSABAI a uzeniny trvanlivé maďarského typu. Jelikož jsem už byla za celá léta praxe 2x dotazována o předání podrobného rozpisu použitého materiálu a předložení účtenek o nákupu zboží - tak tyto rozpisy u mých aranží nepředkládám. Toto je při výrobě aranží nemožné. Nejsem opravář plynového kotle, nebo autoservis, který vypisuje použitý materiál do kolonek montážního listu a od kterého se to samozřejmě očekává, který ale má hodinovou sazbu za práci mnohdy v závratné výšiÚčtenky  (ani fotokopie) z nákupu materiálu neposkytuji, ty mám pouze pro potřebu účetnictví. Já sama osobně si neumím si představit např. zajít do květinářství s dotazem, zdali mi poskytnou nabývací doklady  a  účty za nákup květin, zeleně při výrobě kytice.

* Cena za hotovou aranži je smluvní, je stanoven  objednatelem při objednávce vzájemnou dohodou mezi prodávajícím (výrobcem) a spotřebitelem (spotřebitelem).

* Cena za aranži zahrnuje nejem cenu za samotný materiál, uzeniny, sýry, květiny, sušiny,  úchyt nebo košík potřebný k výrobě aranže. Cena obsahuje i cenu za samotný  nápad, um, jak daný výrobek vyrobit, samotný čas za práci při výrobě, nákup potřeb k upevnění, čas na nákup surovin,  náklady  na  dovoz surovin apod.

 

 

Sobota - neděle možno vyzvednout čerstvé aranže u mě doma v Ostravě Porubě

* Po domluvě předem možno aranže  vyzvednout o víkendu dopoledne, 8 až 10 hodin na adrese mého bydliště na ulici Karla Pokorného 1353/57, Ostrava Poruba.

Pozor, příjezd k našemu domu je jednosměrka z ulice 1. Čs.armádního sboru, viz mapa. Jedná se o šestý dům po levé straně od ulice 1. Čs.armádního sboru, první vchod poslední patro. U našeho domu jsou zelené kontejnery na směsný odpad

 

Jde udělat i jakákoliv verze vegetariánské kytičky od 350,- Kč nahoru

Náhled dortíků - sýrové dorty a aranže sýrové a zeleninové:

Postavičky, které můžeme přidat do vašich aranží...do dortíků ať už z osuček, nebo do salámových a sýrových dortů, nebo k jiným aranžím. Cena od 199,- Kč.

* Působivé je do aranží použití figurky seniorů 229,- Kč, výška 12 cm. V nabídce máme i jiné figurky.

 

* Sýrové dorty vyrábíme v cenové hladině od 500,- Kč, konečnou cenu si určíte sami. Dle konečné ceny se odvíjí typ  a množství použitách sýrů.

* Základní korpus tvoří vždy plátky toustového chleba spojené jednotlivě pomazankovým máslem.

* Korpus je pak dále obalen plátkovými sýry a zdobený sýry, olivami, chery rajčátky, květinkami a srdíčky ze sýrů apod. Typy přízdob a druhy sýrů jsou úměrné ceně dortů.

* U objednávky je nutné specifikovat, zdali je možné vložit i salám trvanlivý a šunku, pro barevné odlišení, nebo se jedná o dort vegetariánský.

* Dorty tvoříme čtvercového průřezu, u dortů nad 600,-Kč lze vytvarovat i  kulatého průřezu, nebo tvaru srdce, klavíru apod. - vložené do klasické dortové krabice.

* Dorty v hodnotě 1.000,-Kč lze vytvořit i poschoďové - baleno do celofánu.

* Vyrobíme i aranže zeleninové.

* Vyrobíme i dortíky na cílenou oslavu - svatební, výročí svatby, narozeniny, promoce apod. K tomuto účelu máme k dispozici postavičky, které můžeme přidat do vašich aranží...do dortíků ať už salámových nebo sýrových dortů, nebo k jiným aranžím. Cena 179,- Kč.

 

 

Aranže krájených sýrů a uzenin - baleno do celofánu

1. Novinkou jsou i aranže kytic formou aranže krájených salámů do tvaru kytice. Aranži tvoří uzeniny - debrecínka, uzené moravské, uzené filé, různé typy sýrů jak plátkových, pletenců, mozzrely,  přízdob ze zeleniny, okurky, olivy, ředkvičky, minirajčátka, vše aranžováno do formy kytice - vždy baleno do celofánu

Cena této aranže 1000,- Kč, velikost podtácu 40 x 30 cm

Půllitr - základ tvoří sýr cihla Gouda min. 49%, po obvodu půllitru jsou upevněny maďarské klobásky CSABAI, rukojeť tvoří větší klobása maďarského typu. Pěnu piva tvoří sýr mozzarela. Aranže ve formě půllitru  obsahuje vyrobené a zatavené etikety na míru oslavencem oblíbené značky piva. Na podtácu najdete rovněž pikantní kvalitní hořčici, skleničku křenu a uzeniny k zakousnutí. Cena této aranže je 1.300,- Kč. V další nabídce máme i podstatně levnější varianty, ale kde základ půllitru neobsahuje sýr goudu.

Aranže pro kontrabasistu - aranže je pevně připevněno k podtácu 60 x 40 cm

Tato aranže lze vyrobit i formou vložením krávených salámů a sýru do kontrabasu.

Obvod kontrabasu vyroben formou uzenin maďarského typu, společně s kytičkou uzenin, srdíček Ferero, vše vyrobeno na grafické koláži a pevně upevněno k podtácu. Baleno do celofáno formou bombónku s visačkami s přáním. Cena 800,- Kč

Mísa salámků, sýrů, minirajčátek a oliv na oslavu pro cyklistu, cena 750,- Kč

Dortík z uzenin - základem této verze je malý bochník chleba obložený uzeninami, zozdobený sýrem, parenicové sýry, kohiba, gouda, minirajčátky, olivami, trvanlivým salámem k dozdobení, pivem Plzeň s dárkovou etiketou, cena této verze 1000,- Kč, baleno do celofánu.

Dortík ze sýru - základem této verze je malý bochník chleba obložený sýry, parenicové sýry, sýrové nitě, kohiba, gouda, krolewski, minirajčátky, olivami, trvanlivým salámem s miniklobáskami k dozdobení, pivem Plzeň s dárkovou etiketou, cena této verze 1000,- Kč, baleno do celofánu.

Dortík ze sýru - základem, spodním patrem této verze ementál vytvarovaný do kruhu, do horního patra je vloženo minivínko s etiketou na míru. Vše zdobeno sýry, parenicové sýry, sýrové copy, kohiba, gouda, nozzarella, minirajčátky, olivami, Cena této verze 1000,- Kč, baleno do celofánu. Lze vyrobit i bohatější a větší verze.

 

Dort sýrový, základem jsou  celá kola sýrů, parenice, sýrové nitě a různé typy sýrů k dozdobění,minirajčátka, olivy apod. Cena 2.000,-Kč

Dort sýrový, základem jsou  celá kola sýrů poskládané na sebe dle velikosti - hermelínového typu 2 kusy, blaťácké zlato, parenice. K dozdobení jsou použity korbáčiky, miniparenice, uzeniny, růžičky z trvanlivé uzeniny, olivy. Do dortu je zasazeno minivínko s etiketou na přání.  Do rohu je umístěna kytička z uzenin a přidaných kornoutků s bankovkami. Cena 2.000,- Kč

MAXI dort z uzenin, sýrů, krájených sýrů, klobáskami maďarského typu po obvodu dortu a aranže černošky, cena 2.200,- Kč - v této verzi s číslovkou na boku dortu

Baleno do celofánu - vy můžete na oslavě darovat bez celofánu

Vyrobíme i blahopřání s fotem aranže

Dodáme i mísy na vaše o slavy - možno i s dovozem na vaši oslavu v rámci Ostravy a blízkého okolí - cena dovozu cca 199,- Kč

Salámové a sýrové mísy bohatě zdobené na oválném podtácu - baleno do celofánu

1. Směs trvanlivých salámů, uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, minirajčátek a hroznů zapíchané na špejle, cena od 600,- Kč - konečnou cenu si v objednávce stanovíte sami.

2. Směs trvanlivých salámů, růžičky vyrobené z paprik a trvantivých salámů,uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, minirajčátek, oliv, cena od 500,- Kč - konečnou cenu si v objednávce stanovíte sami.

3. Směs trvanlivých salámů, růžička vyrobený z papriky a trvantivých salámů,uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, papriky, cena od 500,- Kč - konečnou cenu si v objednávce stanovíte sami.

4. Směs trvanlivých salámů, uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, papriky, cena od 500,- Kč - konečnou cenu si v objednávce stanovíte sami.

5. Směs trvanlivých salámů, uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, papriky, cena od 500,- Kč - konečnou cenu si v objednávce stanovíte sami.

 

5. Směs trvanlivých salámů, uzené krkovičky, dušené šunky, debrecínky, různé druhy sýrů, oliv, hroznového vína, cena této verze je 1000,- Kč

 

Sýrové kytice - sami si stanovíte horní cenovou hladinu. Každá kytice je originál.

* V aranžích staršího data jsem používala vakuově balené sýry s originálními obaly, které nejsou až tak přímo vzhledné. 

* Novinkou je aranže  sýrů balených v celofáncích, namísto originálních vakuovaných obalů. Celofánky volím z hygienických důvodů, kdy bych si sama nepřála dostat ničím nekrytý sýr, ať už korbáčiky, parenicu nebo jiný typ sýru.

 

1. Sýrová kytice, kombinace různých typů kvalitních vakuovaných sýrů v kombunaci s maďarskými uzeninami. Cena této verze 900,- Kč

2. Novinkou je aranže uzenin a  sýrů v celofáncích, namísto originálních vakuovaných obalů. Celofánky volím z hygienických důvodů, kdy bych si sama nepřála dostat ničím nekrytý sýr. V aranži je dále použito  aranže čokoládek a papriček upevněno do podnosu. Cena této verze s barevným laděním pro ženu 1000,- Kč

3.  Kytice sýrové nebo  kombinované - sýry s uzeninami, cena od 500,-Kč.

4. Cena aranží od 700,- Kč, kombinace různých typů sýrů - balených korbáčíků, koleček točené parenice, mini Babybelů, čokoládek MERCI a čokoládových bombonů, možno i s věnováním

 

Sýrové dorty a dorty kombinace uzeniny a sýry  - sami si určíte horní cenovou hladinu a vydobím do ceny dle objednávky - každý dort je originál -  dorty jsou vždy baleny do celofánu

1. Malý dort ze sýrů uložen do vydlabaného chleba. Cena 500,- Kč. Tato verze obsahuje plátkový sýr, 6 balení korbáčiků balených po 3 kusech), minirajčátka a zdobicí prvky - baleno do celofánu

2. Poschoďový, cena 1.000,- Kč - korpus i ozdoby jsou pouze ze sýrů.

Dort obsahuje: Kolo sýru Blaťácké zlato, další patro tvoří 4 díly sýrů francouzských  Brice a kravských, po obvodu sýry různých typů parenicového typu, copy, plátkové sýry, schery rajčátka, olivy. 

Ozdoby vyrobím dle objednávky, v tomto případě narozeninová oslava spojená s odjezdem do New Yorku

* Poschoďový, verze cena 1.500,- Kč - korpus i ozdoby jsou pouze ze sýrů.

Dort obsahuje:

Kolo sýru Blaťácké zlato, další patro tvoří kolo sýru Kaškaval, dále bochník sýru Javorník. Po obvodu stočené sýrové nitě, korbáčiky, hermelín, parenica, ozdoby tvoří kytičky kal a růžiček ze sýrů,  olivy, chery rajčátka. 

* Poschoďový, verze cena 1.900,- Kč - korpus i ozdoby jsou pouze ze sýrů.

Dort obsahuje:

Kolo sýru Blaťácké zlato, další patro tvoří kolo Brice sýru, další patro je Hermelín a poslední patro tvoří bochánek parenice, po obvodu stočené sýrové nitě, ozdoby tvoří kytičky kal a růžiček ze sýrů, lístečky máty, olivy. Váha cca 4 kila sýrů

Sýrový 3 patrový poschoďový dort na zlatou svatbu, cena 2.000,- Kč

 

3. Poschoďový, cena 1.000,- Kč - pouze ze sýrů, bez použití toustového chleba.

Dort obsahuje:

Kolo sýru Blaťácké zlato, horní patro je z bochánku parenice, po obvodu korbáčiky, Baby sýr, zdobeno Primátorem a Eidamem, olivami a minirajčátky, zdobeno minivínem s narozeninovou etiketou  

Verze třípatrový poschoďový dort, cena 1.700,- Kč - pouze ze sýrů, bez použití toustového chleba.

Dort obsahuje:

Spodní patro kolo sýru Brie, dále kolo kravskéko sýru, horní patro tvoří bochánek parenice, po obvodu sýry různých typů. Dozdobení barevné sýry a mozzarella, zdobeno minivínem s narozeninovou etiketou  

4. Dortík ze sýru - základem, spodním patrem této verze ementál vytvarovaný do kruhu, do horního patra je vloženo minivínko s etiketou na míru. Vše zdobeno sýry, parenicové sýry, sýrové copy, kohiba, gouda, nozzarella, minirajčátky, olivami, Cena této verze 1000,- Kč, baleno do celofánu. Lze vyrobit i bohatější a větší verze.

 

5. Verze více sýrů bez lahvinky minivína.

Poschoďový, cena 1.000,- Kč - pouze ze sýrů, bez použití toustového chleba.

6. Velký poschoďový, cena 1.500,- Kč - pouze ze sýrů, bez použití toustového chleba.

Vyroben pouze ze sýrů. Přízemní patro - celé kolo blaťáckého sýru, na patře parenicový sýr - velký bochník, zdobeno 2 ks velkými copy, květiny z plátkových sýrů, sýrů Baby Bel, srdíček ze sýrů, sýry korbáčiků, černých oliv (lze i zelených), baleno pevně do celofánu

7 . Poschoďový dort ze syrečků a olomouckých tvarůžek. Dort obsahuje 1 kilo olouchých tvarůžek a 10 balení  jihočeského zrajícího sýmu, minirajčátka na dozdobení. Cena této verze 900,- Kč

 

8. Velký poschoďový, cena 1.500,- Kč - pouze ze sýrů a uzenin, bez použití toustového chleba.

Dort vyroben pouze ze sýrů. Přízemní patro - celé kolo blaťáckého sýru, na patře parenicový sýr - velký bochník, zdobeno copy sýrů korbáčiků, květiny z plátkových sýrů, černých oliv (lze i zelených), baleno pevně do celofánu, číslovka z minisalámků, kombinace s uzeným salámem a trvanlivým poličanem

9. MAXI dort z uzenin a sýrů. Cena 2.000,- Kč.

Jelikož oslavenec je pan doktor ortopéd operatér - dort dozdoben po obvodu  recesním přáním, vše baleno pevně do celofánu.

Dort uložen na podnose obdélníku 40 x 30 cm. Dort složen z uzenin (debrecínka, moravské uzené, šunka od kosti, poličan, lovecký salám) a sýrů (kolo kravského sýru a bochánek parenice, plus plátkové sýry různých typů, korbáčiků).  Přízemní patro  tvoří - celé kolo sýru vloženého do podnosu z vydlabaného chleba tvaru květinky, vše bohatě  obložené plátkovými uzeninami a sýry, patro tvoří jako další podnos vydlabaný kulatý bochník a bochánek parenicového sýru - vše bohatě vypněno a zdobeno uzeninami,  plátkovým sýrem, ninirajčátky a olivami černými a zelenými. 

10.. Velký poschoďový, cena 1.000,- Kč - základem je korpus z toustového chleba + sýry:

Vyrobeno - korpus - slepované toustové chleby a pomazánkové máslo, po obdodu obložen plátkovými sýry, bohatě zdobený různými typy sýrů, minirajčátek, debrecínkou, šunkou a oliv.

11. Velký poschoďový, cena 1.250,- Kč - základem je korpus z toustového chleba + sýry:

Vyrobeno - korpus - slepované toustové chleby a pomazánkové máslo, po obdodu obložen plátkovými sýry, bohatě zdobený různými typy sýrů, minirajčátek, poličanem a oliv. Jedno patro tvoří velké kolo sýru hermelinového typu.

12. Poschoďový sýrový dort střední

Aranže  poschoďového dortíku ze sýrů. Korpus je vyroben z plátků tmavého a světlého toustového chleba lepený pomazánkovým máslem. Na povrch použity plátkové sýry, po obvodu parenicový sýr, dort zdoben copy sýrů a exklusivními typy sýrů, vše dozdobeno pažitkou a poličanem. Sami si stanovíte horní cenovou hranici 

Cena této aranže 800,- Kč

13. Auto s nákladem sýrů. 

Dort obsahuje:

Korpus auta tvoří toustový chléb spojený pomazánkovým máslem, obalen plátky sýru, k ozdobě auta a nákladu jsou požity uzené a přírodní sýry korbáčiky, parenica, sýry Babybel, oliby. Uloženo na pevný zlatý podtác 30 x 40 cm, baleno do celofánu. Cena 800,- Kč.

14. Půllitr piva s pěnou, obložený salámy a sýry - Korpus "sklenice" piva je vyroben z toustoového chleba lepeného pomazánkovým máslem, obalený plátky tvrdého sýra.  Cena této verze 700,- Kč. Etiketu vyrobím na míru, baleno do celofánu, lze udělat i dražší verzze, obložením salámy a sýry.

 

15. Půllitr piva s pěnou, obložený klobáskami a mini alkoholem - Korpus "sklenice" piva je vyroben z toustoového chleba lepeného pomazánkovým máslem, obalený plátky tvrdého sýra. Cena této verze 1.000,- Kč - Etiketu vyrobím na míru, baleno do celofánu.

16. Půllitr piva (korpus tvoří toustový chléb spojovaný pomazánkovým máslem, obalený plátkovým sýrem, zdobený mozzarellou, klobáskou, vše baleno na podtác do celofánu), cena od 700,- Kč

17. Půllitr piva s příslušenstvím -(korpus tvoří toustový chléb spojovaný pomazánkovým máslem, obalený plátkovým sýrem, zdobený mozzarellou, klobáskou, vše baleno na podtác do celofánu). Půllitr s příslušenstvím, cena 1.000,- Kč

18. Něco pro pamětníky - Fotoaparát flexaret, Cena 500,- Kč

19. MAXI aranže plná sýrů různých typů  - se sektem s dárkovou etiketou, aranžováno do proutěného velkého srdce, cena této aranže 2.700,- Kč, přání 69,- Kč. Konečnou cenu si stanovíte sami.

20.  Zeleninová aranže, cena od 600,-Kč

21. Zeleninová aranže pro paní k promoci, studující VŠ zemědělskou:

22. Narozeninový dort mrkvový obdélníkový, cca 35 x 15 cm, cca 5kg mrkve, část mrkve je pevně uchycena na košíku,zbytekvložen dovnitř košíku. Cena 499,-Kč. Vše postaveno na zlatém podnosu, baleno do celofánu

23. Ikebany s orchidejí od 1.000,- Kč

24. Vyrobíme aranži dle koníčků a zaměstnání  v kombinaci s pivem nebo alkoholem - cena takovýchto aranží od 700,- Kč

25. Aranže - kombinace uzenin, sýrů, čokoládek MERCI, miniatur alkoholu, cena této 1000,- Kč:

26. Uzeniny sýry v aranži poschoďového dortu,  použito jak jedniotlivých uzenin vně aranže, tak naskládané  vakuované balení uzenin a sýrů, dozddobeno čokoládkami, papričkami. Cena této aranže 2000,- Kč

27. Ženich nevěsta z uzenin, výška cca 30 cm, cena 1200,- Kč

28. Verze košíku s 60 klobásek k 60 narozeninám, papričkami, česnekem, sýry a dozdobením. Cena 1600,- Kč

29. Verze košíku s 50 klobásek k 50. narozeninám, papričkami a dozdobením. Cena 1500,- Kč

 

Náhled dortů z klobásek: 

1. Narozeninový dort průměr 20 cm, dunajské klobásky (délka cca20 cm) jsou svázány  po celém obvodu dortu (celkem asi 2 kg), nahoře jsou po obvodu umístěny čokoládové bombóny. Cena 800,-Kč. Nahoru dortu lze navíc umístit i číslice vyrobená z miniklobásek, jedno číslo  70,-Kč/kus, upevněno na zlatém podnosu, baleno do celofánu

 

2. Narozeninový dort průměru 20 cm, délka klobásky cca 20cm, dunajské klobásky jsou svázány po celém obvodu dortu (celkem asi 2kg), nahoře jsou umístěny po obvodu dortu čokoládové bombóny, pražská šunka, balení oliv. Cena 1.000,-Kč. Upevněno na zlatém podnosu, baleno do celofánu.

3. Uzeniny sýry v aranži poschoďového dortu,  použito jak jedniotlivých uzenin vně aranže, tak naskládané  vakuované balení uzenin a sýrů, dozddobeno čokoládkami, papričkami. Cena této aranže 2000,- Kč

 

Náhled dortíků - chlebové dorty:

* Chlebové dortíky jsou zdobené trvanlivými miniklobásečkami, sýry, olivami a scherry rajčátky - jsou baleny na tácu do celofánu nebo dortové krabice (dle velikosti). 

* Na jednotlivé typy dortů se používají různé typy chlebů, kulaté hladké, exklusivní chléb ve tvaru květinky, ovály.Jednotlivé typy jsou na fotkách aranží viz níže.

 

 

1. Aranže uzenin, salámů a sýrů do exklusivního bochníku chleba ve tvaru květinky, baleno do celofánu. Cena od 500,- Kč, cenu lze měnit dle dodaných salámů a ozdob, průměr chleba cca 32 cm

Verze lze možno objednat, jak pouze salámová, sýrova, nebo kombinace salámu a sýrů, včetně oliv. Cena od 500,- Kč

 

2. Aranže uzenin, salámů a sýrů do klasického kulatého bochníku, baleno do celofánu. Cena od 400,- Kč, cenu lze měnit dle typů a množství dodaných salámů a ozdob.

Verze lze možno objednat, jak pouze salámová, sýrova, nebo kombinace salámu a sýrů, včetně oliv. 

Každá verze je originál:

3. Tak trochu netradiční dort (chléb, uzeniny, olivy, rajčátka, možno i sýry, svíčky ve tvaru číslovek). Chléb průměru cca 15 cm. Cena 250,- Kč, svíčky 29,- Kč/kus, olivy možno zaměnit za tvrdý sýr:

4. Chlebový dortík. Průměr cca 20 cm, dortík je bohatě zdobený uzeninami a olivami. Svíčky jsou ve tvaru číslovek. Základní cena od 299,- Kč, svíčky 29,- Kč/kus, olivy možno zaměnit za tvrdý sýr:

 

 

Zeleninové, ovocné a sýrové aranže:  

Bohatý koš plný různorodé zeleniny pochutin zdravé výživy. Sami si stanovíte horní cenovou hranici. Cena této aranže  1.500,- Kč

 

Aranžuji převážně oboustranné aranže:

 

Kytička zeleninová pro milovníka zdravé výživy. Cena od 300,- Kč

 

Kytička zeleninová pro milovníka vaření. Cena 500,- Kč

 

Mrkev, celer, petržel, aby Pepíček Anežce dlouho vydržel. Cena 449,- Kč plus cena vložené hotovosti

 

 

A aby to Pepíčkovi nebylo líto - kousek šunky navíc nikdy neuškodí, cena dle momentální nabídky trhu:

 

Bohatá aranže čerstvého ovoce. Sami si stanovíte horní cenovou hranici a typ ovoce. Cena této aranže  450,- Kč

 

Ovocné dárkové koše  - vytvoříme i ovocné dárkové koše  - konečnou cenu si stanovíte sami. Tento koš tvoří ováný podnos - který oslavenec dále použije v domácnosti, ovoce různého typu a čokoládky MERCI a bombony k ozdobení. Cena 1000,- Kč

 

Ovocná kytička - umělé ovoce k nerozeznání od čerstvého. Cena 399,- Kč

 

Koš směsi ovoce čerstvého, sušeného a ovocných kompotů. Cena 1.000,- Kč

 

 

Aranže orchidejí a ovoce:

 

 

Zeleninová aranže,cena od 600,-Kč

Verze uzenin se zeleninou, cena 700,- Kč

 

Vytvoříme i velikonoční pomlázku z uzenin, Cena od 300,- Kč, sami si stanovíte horní cenovou hladinu aranže

 

Když i děti mají rády uzeniny a sýry....Aranže kytičky nepálivých uzenin a sýrů pro sedmiletou holčičku, cena této aranže 700,- Kč

 

Zaaranžuji i malé pozornosti pro Vaše profesory a kantory k poslednímu zvonění, či jiné příležitosti: 

Sami si zvolíte horní hranici aranže, cena této aranže je 1000,- Kč plus cena zvolených vín

Láhev vínka pro třídního učitele:

 

Kombinace kytice z uzenin, sýrů a cigaret. Cena 900,- Kč - horní hladinu si stanovíte při objednávce

Aranže kytic dle koníčků, kytice pro fotbalistu, čokoládové míče, svíčky ve tvaru míče již bohužel na našem trhu nejsou,  cena této aranže je 800,- Kč, lze levnější i dražší:

Aranže kytic dle koníčků, kytice pro řidiče autobusu,  cena této aranže je 800,- Kč, lze i dražší:

 

Dortík pro vašeho psího miláčka. Dobrůtky a hračky pro vašeho pejska. Hračky vybírám dle cenové hladiny dortíku, velikosti pejska a hlavně dle momentání nabídky trhu. Cena této verze 1000,- Kč. Horní cenovou hladinu si určíte sami

 

Tel.774 883 582, pokud neberu telefon, ozvu se co nejdříve zpět, nebo zavolejte mému manželovi na tel. 775 954 004 

 

 

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.